Уроки просто неба: як у закладах освіти Чернеччинської сільської ради в умовах карантину дітей заохочують до навчання

В умовах адаптивного карантину, враховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо організації освітнього процесу під час пандемії COVID-19 усім закладам освіти в новому навчальному році рекомендовано проводити заняття не лише у приміщенні, а й на свіжому повітрі.

Не стали винятком і заклади освіти Чернеччинської сільської ради. Коли за вікном ще тривають теплі сонячні дні бабиного літа, Хухрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (опорний заклад освіти) однією з перших організувала навчання на свіжому повітрі під відкритим небом.

Адже таке навчання, в «зелених класах», не лише урізноманітнює та водночас убезпечує процес здобуття знань, а й сприяє кращому засвоєнню інформації, збереженню фізичного та психічного здоров’я дітей, допомагає школярам побачити, почути і зрозуміти навчальний матеріал.

08 1  08 2

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ