Про початок повноважень депутатів Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області

Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата сільської ради сьомого скликання

 

 1 8

1

Ріпа Лариса Станіславівна

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

Громадянка України, народилася 24.04.1965 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Бакирівська сільська рада, землевпорядник, місце проживання: село Бакирівка

 1 20

2

Гаранжа Володимир Сергійович

Самовисування

Громадянин України, народився 12.01.1960 р., освіта вища, безпартійний, Бугруватський НВК, сторож, місце проживання: село Бугрувате

 1 24

3

Кляп Павло Мигалевич

Аграрна партія України

Громадянин України, народився 06.07.1967 р., освіта вища, безпартійний, Бугруватська ЗОШ І-ІІІст, директор, місце проживання: село Бугрувате

 1 15

4

Троценко Людмила Іванівна

Партія “Відродження”

Громадянка України, народилася 28.08.1968 р., освіта професійно-технічна, член Партії “Відродження”, Височанська сільська рада, началь никвійсько вооблікового столу, місце проживання: село Високе

 1 7

5

Решітько Оксана Олександрівна

Партія “Відродження”

Громадянка України, народилася 06.10.1980 р., освіта вища, член Партії “Відродження”, Височанська сільська рада, секретар, місце проживання: село Веселий-Гай

 1 23

6

Івченко Сергій Олександрович

Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка”

Громадянин України, народився 10.01.1973 р., освіта вища, безпартійний, поліклініка КЗ СОР “ОСПЛ№2”, інженер, місце проживання: село Високе

 1 3

7

Мицай Оксана Анатоліївна

Партія “Відродження”

Громадянка України, народилася 06.01.1969 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Кардашівська сільська рада, секретар, місце проживання: село Кардашівка

 1 17

8

Базалій Олександр Сергійович

Партія “Відродження”

Громадянин України, народився 17.09.1983 р., освіта професійно-технічна, член Партії “Відродження”, НГВУ “Охтирканафтогаз” ЦТТ, водій, місце проживання: село Підлозіївка

 1 19

9

Волошин Олександр Михайлович

Партія “Відродження”

Громадянин України, народився 28.01.1951 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: село Підлозіївка

 1 25

10

Коломієць Володимир Іванович

Партія “Відродження”

Громадянин України, народився 07.07.1948 р., освіта вища, член Партії “Відродження”, пенсіонер, місце проживання: село Михайленкове

 1 5

11

Пелих Валентина Анатоліївна

ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”

Громадянка України, народилася 18.10.1973 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ФГ “Лутищанська слобода”, директор, місце проживання: село Лутище

 1 22

12

Задорожний Юрій Григорович

Самовисування

Громадянин України, народився 23.04.1978 р., освіта вища, безпартійний,  фізична особа підприємець, місце проживання: село Пологи

 1 18

13

Бейзим Людмила Миколаївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”

Громадянка України, народилася 19.04.1982 р., освіта вища, безпартійна, ПП “Бейзим”, фізична особа підриємець, місце проживання: село Пологи

 1 2

14

Лазаренко Зоя Сергіївна

Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка”

Громадянка України, народилася 02.08.1983 р., освіта професійно-технічна, член Політичної партії “Радикальна партія Олега Ляшка”, фізична особа підприємець, місце проживання: село Сонячне

 1 13

15

Солошенко Михайло Васильович

Аграрна партія України

Громадянин України, народився 01.10.1961 р., освіта вища, безпартійний, ІДСС ІБКЦБ НААУ, директор, місце проживання: село Сонячне

 

16

     
 1 1

17

Кульбич Світлана Іванівна

Самовисування

Громадянка України, народилася 27.08.1969 р., освіта вища, безпартійна, Хухрянська сільська рада, головний бухгалтер, місце проживання: село Хухра

 1 16

18

Бабич Анатолій Іванович

Самовисування

Громадянин України, народився 10.04.1957 р., освіта вища, безпартійний, Хухрянська ЗОШ І-ІІІ ст., директор, місце проживання: село Хухра

 1 21

19

Денчик Юрій Анатолійович

Самовисування

Громадянин України, народився 09.05.1976 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: село Хухра

 1 12

20

Смілик Микола Васильович

Самовисування

Громадянин України, народився 26.09.1961 р., освіта вища, безпартійний, Хухрянська філія ПрАТ “Райз- Максимко”, директор, місце проживання: село Хухра

 1 14

21

Тараненко Раїса Миколаївна

Аграрна партія України

Громадянка України, народилася 30.01.1969 р., освіта професійно-технічна, член Аграрної партії України, УДППЗ “Укрпошта”, листоноша, місце проживання: село Риботень

 1 9

22

Руденко Микола Іванович

Самовисування

Громадянин України, народився 18.04.1959 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово непрацює, місце проживання: село Чернеччина

 1 6

23

Петренко Олександр Іванович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНИЙ РУХ ВАЛЕНТИНА НАЛИВАЙЧЕНКА “СПРАВЕДЛИВІСТЬ”

Громадянин України, народився 09.10.1961 р., освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНИЙ РУХ ВАЛЕНТИНА НАЛИВАЙЧЕНКА “СПРАВЕДЛИВІСТЬ”, фізична особа підприємець, місце проживання: село Чернеччина

 1 11

24

Скубач Тетяна Іванівна

Самовисування

Громадянка України, народилася 23.02.1970 р., освіта вища, безпартійна, Чернеч чинська сільська рада, секретар, місце проживання: село Чернеччина

 1 10

25

Селегей Микола Михайлович

Аграрна партія України

Громадянин України, народився 28.02.1960 р., освіта загальна середня, безпартійний, Гетьманський НПП, інспектор, місце проживання: село Журавне

 1 4

26

Нерозя Костянтин Іванович

Аграрна партія України

Громадянин України, народився 14.07.1973 р., освіта професійно-технічна, член Аграрної партії України, фермер ське господарство “Нерозя”, голова, місце проживання: місто Охтирка

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ