З 31.08.2021 року по 29.09.2021 року відділом архітектури, інфраструктури та екології Охтирської районної державної адміністрації проводяться громадські слухання «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 12 гектар в адміністративних межах Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області за межами населених пунктів для розміщення дачної забудови та об’єктів придорожнього сервісу і відпочинку».

Метою проєкту є впорядкування земельних відносин для розміщення дачної забудови та об’єктів придорожнього сервісу і відпочинку, а також уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частин території і забезпечення комплексності забудови території

З матеріалами містобудівної документації ви можете ознайомитись у відділі акрхітектури, інфраструктури та екології Охтирської районної державної адміністрації за адресою: м. Охтирка, вул.Київська 1, каб. № 15 та на офіційному веб - сайті Охтирської районної державної адміністрації.

За вказаною адресою можливо надсилати пропозиції (зауваження) в місячний термін з дня публікації оголошення (03.09.2021)

 

Примітка: у відповідності до законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

 

З 14.05.2021 року по 14.06.2021 відділом архітектури, інфраструктури та екології Охтирської районної державної адміністрації проводяться громадські слухання на тему «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 11 гектар за адресою: Сумська область, Охтирський район, урочище Ківшар, буд. 1 для розміщення інфраструктури державного підприємства «Охтирське лісове господарство».

Метою проєкту є впорядкування земельних відносин під розміщеним майновим комплексом державного підприємства «Охтирське лісове господарство», а також уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частин території і забезпечення комплексності забудови території.

З матеріалами містобудівної документації ви можете ознайомитись у відділі акрхітектури, інфраструктури та екології Охтирської районної державної адміністрації за адресою: м. Охтирка, вул.Київська 4, каб. №2 та на офіційному веб - сайті Охтирської районної державної адміністрації.

За вказаною адресою можливо надсилати пропозиції (зауваження) в місячний термін з дня публікації оголошення (з 18.05.2021)

 

Примітка: у відповідності до законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань

Керуючись статтями 13, 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Чернеччинської сільської ради та з метою вивчення думки громади виноситься на громадське обговорення питання щодо встановлення в с.Хухра пам’ятного знаку на честь перемоги армії Війська Запорозького, очолюваної Гетьманом Петром Дорошенком, над московським військом, очолюваним російським воєводою Григорієм Ромодановським, що відбулася 24 червня 1668 року, під Хухрою (інформаційно-історична довідка)

Відповідальна особа - Барченко Тетяна Борисівна.

З матеріалами можна ознайомитися в приміщенні КЗ «Центр культури і дозвілля» Чернеччинської сільської ради (вул. Незалежності, 9, місто Охтирка,)

Пропозиції та зауваження приймаються в письмовому вигляді в термін до 05.02.2021 року за адресою : вул. Незалежності, 9, місто Охтирка, КЗ «Центр культури і дозвілля» Чернеччинської сільської ради (електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Громадське обговорення буде проведено на базі Хухрянського сільського будинку культури за адресою: вул. Полтавська, 86, с. Хухра, 09 лютого 2021 року о 15.00 годині (з дотриманням карантинних норм). Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

 

Протокол громадського обговорення питання щодо встановлення в с.Хухра пам’ятного знаку на честь перемоги армії Війська Запорозького, очолюваної Гетьманом Петром Дорошенком

Відповідно до вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25 травня 2011 року і рішення 25 сесії Чернеччинської сільської  ради від 22.07.2020 року «Про розроблення детального плану частини території земельної ділянки», для громадських слухань щодо врахування громадських інтересів виносяться на розгляд матеріали «Детальний план частини території земельної ділянки загальною орієнтовною площею 0,1842 га, розташовану за адресою: провул.Шевченка,1 б, с.Буймерівка  Охтирського району Сумської області».

Розробник фізична особа-підприємець Коджушко Вадим Петрович

З матеріалами можна ознайомитися в приміщенні Кардашівського старостинського округу (с.Кардашівка вул.Кардашівська,34) та в приміщенні Чернеччинської сільської ради  (м.Охтирка вул.Київська,6).

Пропозиції та зауваження до містобудівної документації приймаються в письмовому вигляді в термін до 04.12.2020 року за адресою : м.Охтирка вул.Київська ,6, відповідальна особа – Шейко Л.П.

Розгляд наданих пропозицій відбудеться в термін до 11.12.2020 ся в приміщенні Кардашівського старостинського округу Чернеччинської сільської ради за адресою: с. Кардашівка, вул. Кардашівська ,34 - 15.12.2020 року о 10.00 год.

Відповідно до вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25 травня 2011 року і рішення 10 сесії Пологівської сільської  ради від 15.09.2016 року «Про забезпечення містобудівною документацією с.Пологи, с.Корабельське, с.Манчичі на 2016-2017 роки», для громадських слухань щодо врахування громадських інтересів виносяться на розгляд матеріали «Проект внесення змін в Генеральний план села Пологи Чернеччинської сільської ради  Охтирського району Сумської області».

Розробник фізична особа-підприємець Рєзніков С.В.

Головний архітектор проекту Рєзніков С.В.

З матеріалами можна ознайомитися в приміщенні Пологівського старостинського округу (с.Пологи вул.Т.Лозового,117) та в приміщенні Чернеччинської сільської ради  (м.Охтирка вул.Київська,6).

Пропозиції та зауваження до містобудівної документації приймаються в письмовому вигляді в термін до 07.02.2020 року за адресою : м.Охтирка вул.Київська ,6, відповідальна особа – Шейко Л.П.

Розгляд наданих пропозицій відбудеться в термін до 14.02.2020 року.

Громадські слухання за результатами обговорень відбудуться в приміщенні Пологівського старостинського округу Чернеччинської сільської ради за адресою: с.Пологи, вул. Т.Лозового,117 - 18.02.2020 року о 10.00 год.

Відповідно до вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25 травня 2011 року і рішення 16 сесії Чернеччинської сільської  ради від 10.09.2019 року «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Виготовлення генерального плану села Підлозіївка Охтирського району Сумської області», для громадських слухань щодо врахування громадських інтересів виносяться на розгляд матеріали «Проект внесення змін в Генеральний план з планом зонування території села Підлозіївка Чернеччинської сільської ради  Охтирського району Сумської області».

Розробник фізична особа-підприємець Рєзніков С.В.

Головний архітектор проекту Рєзніков С.В.

З матеріалами можна ознайомитися в приміщенні Кардашівського старостинського округу (с.Кардашівска вул.Кардашівська,34) та в приміщенні Чернеччинської сільської ради  (м.Охтирка вул.Київська,6).

Пропозиції та зауваження до містобудівної документації приймаються в письмовому вигляді в термін до 10.12.2019 року за адресою : м.Охтирка вул.Київська ,6, відповідальна особа – Шейко Л.П.

Розгляд наданих пропозицій відбудеться в термін до 16.12.2019 року.

Громадські слухання за результатами обговорень відбудуться в приміщенні Кардашівського старостинського округу Чернеччинської сільської ради за адресою: с. Кардашівка, вул. Кардашівська, 34 - 19.12.2019 року о 10.00 год.

 

Відповідно до вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25 травня 2011 року і рішення 13 сесії Чернеччинської сільської  ради від 13.03.2019 року «Про   розроблення детального плану частини території земельної ділянки», для громадських слухань щодо врахування громадських інтересів виносяться на розгляд матеріали «Детального плану частини території с. Веселий Гай Чернеччинської сільської ради  Охтирського району Сумської області для розміщення інфраструктури  рибогосподарського підприємства по вул. Олійника, 12/5».

Розробник фізична особа-підприємець Рєзніков С.В.

Головний архітектор проекту Рєзніков С.В.

З матеріалами можна ознайомитися в приміщенні Височанського старостинського округу (с.Високе вул.Харківська,28) та в приміщенні Чернеччинської сільської ради  (м.Охтирка вул.Київська,6).

Пропозиції та зауваження до містобудівної документації приймаються в письмовому вигляді в термін до 01.11.2019 року за адресою : м.Охтирка вул.Київська ,6, відповідальна особа – Шейко Л.П.

Розгляд наданих пропозицій відбудеться в термін до 08.11.2019 року.

Громадські слухання за результатами обговорень відбудуться в приміщенні Височанського старостинського округу Чернеччинської сільської ради за адресою: с. Високе, вул. Харківська, 28 - 12.11.2019 року о 10.00 год.

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ