Шаповал Лідія Іванівна, завідувач відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Комунальної установи «Центр соціальних послуг» Чернеччинської сільської ради отримала з рук Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО почесну відзнаку - орден княгині Ольги ІІІ ступеня.

Лідія Іванівна проявила витримку і мужність під час військового вторгнення Росії на територію України, з першого дня війни, під час постійних обстрілів та бомбардувань, зуміла згуртувати колектив працівників відділення на виконання поставлених перед ними завдань - догляду за людьми похилого віку, людьми з інвалідністю, які потребують постійного стороннього догляду, збереження їх життя, забезпечення першочерговими потребами.

Більше 30 років працює вона на посаді завідувача відділення, і весь цей час самовіддано працює на користь людей, щодня вирішуючи їхні проблеми, допомагає витримати негаразди  у цей непростий для країни час та не втратити віру у нашу Перемогу.

Детальніше:ВІТАЄМО З НАГОРОДОЮ!

Якщо в внаслідок військових дій у Вашому житлі були пошкоджені тільки вікна, і Ви наразі залишаєтесь у своєму населеному пункті, Французька неурядова гуманітарна організація ACTED реалізує програму надання безкоштовної допомоги для найбільш вразливих верств населення по заміні пошкоджених вікон та/або дверей.

Програма реалізується у: Київська область: Броварський, Бучанський, Вишгородський райони; Сумська область: Охтирський, Сумський райони, Чернігівська область: Корюківський, Ніжинський, Новгород-Сіверський, Прилуцький, Чернігівський райони.

Подача запиту не гарантує отримання допомоги. Серед зареєстрованих буде обрано найвразливіші родини, які зможуть отримати грошові виплати.

Залишити запит на допомогу можна особисто онлайн, або за допомогою консультанта в будні дні з 9:00 до 18:00. Форма доступна за посиланням: https://goo.su/kxukj. Номер телефону: 0937560367. Подача заявок до 31.03.2023.

Чернеччинську сільську територіальну громаду включено до переліку 6-ти громад країни, які отримують з боку Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) експертно-методологічний супровід процесу розробки Статуту територіальної громади.

Це стало можливим завдяки багаторічній та належній співпраці між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні та Чернеччинської сільської ради.

В межах реалізації проєкту «Забезпечення доброго врядування завдяки участі громадськості та підвищенню якості надання послуг і захисту довкілля на сході України» за фінансової підтримки Уряду Швеції, Компонент Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади Програми ООН з відновлення та розбудови миру здійснює низку активностей, що спрямовані на зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень на місцевому рівні, впровадження стандартів демократії участі на практиці.

Детальніше:ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ООН ГРОМАДА УДОСКОНАЛИТЬ СВІЙ СТАТУТ

До наближення перемоги долучається кожен із нас – хтось на фронті зі зброєю в руках, хтось в тилу, допомагаючи нашим воїнам. Акція «Моя монетка – крок до ПЕРЕМОГИ» – це гарна нагода зробити свій внесок у перемогу, навіть, якщо він становитиме лише 5 копійок.

Монети  номіналом 1, 2, 5, 25 копійок  не використовуються громадянами для готівкових розрахунків та лежать у скарбничках чи кишенях. Водночас ці кошти можуть допомогти українським захисникам боронити країну від російського загарбника.

Пункти «мобілізації» монет працюватимуть з  20 березня по  30 квітня 2023 року в закладах культури  громади (будинки культури, клуби та бібліотеки).

Результати акції будуть висвітлені на нашій сторінці. Сума зібраних коштів буде обміняна, а вилучені кошти підуть на підтримку ЗСУ.

Детальніше:ЧЕРНЕЧЧИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПРОПОНУЄ ДОЛУЧИТИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «МОЯ МОНЕТКА – КРОК ДО...

Вже більше року на території Чернеччинської громади функціонує Добровольче формування, яке очолює з перших днів депутат сільської ради Юрій Денчик.

В певний період кількість його членів складала майже 500 чоловік. Їх функція було не тільки оборона і охорона, а ще й робота з гуманітарноою допомогою мешканцям Охтирського району (саме на території одного з сіл нашої громади було створено штаб де отримували допомогу громади всієї Охтирщини і не тільки), перевезенням медикаментів до ЦРЛ, допомогою військовим, ремонтом техніки і багато багато іншого.

За підтримки депутатського корпусу на останній сесії сільської ради було виділено значну суму коштів на придбання сучасного військового спорядження - члени ДФТГ майже щотижня проходять бойову підготовку, злагодження і повинні вміти володіти арсеналом приладів таких як дрони, тепловізори, прилади нічного бачення і т.д.

Детальніше:ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩІХ ПРЕДСТАВНИКІВ ДФТГ

 

Чернеччинська сільська рада висловлює подяку PDUM Партнерство Німеччина-Україна-Молдова в особі Мозер Вікторії за надану гуманітарну допомогу у вигляді: генераторів для забезпечення функціонування закладів соціальної сфери; роляторів, інвалідної коляски, велосипедів, ковдр для КУ «Центр соціальних послуг» Чернеччинської сільської ради, а також речей для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Щиро дякуємо за підтримку та допомогу!

 

Детальніше:ГРОМАДА ВЧЕРГОВЕ ОТРИМАЛА ЗНАЧНИЙ ОБСЯГ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Подати заявку на отримання підтримки у межах програми необхідно через Державний аграрний реєстр (ДАР)

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про початок збору заявок на отримання насіння ярих культур (пшениця, ячмінь, горох) для підтримки малих фермерів у прифронтових областях у межах програми реагування Організації для України у 2023 році.

Кожен бенефіціар отримає 2 000 кілограмів насіння ярих культур, що дозволить засіяти 10 гектарів землі. Залежно від регіону, фермери можуть вибрати одну з трьох ярих культур: пшеницю, ячмінь або горох.

Загалом 3 000 малих фермерських господарств отримають підтримку в таких областях: Сумська, Чернігівська, Донецька, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Херсонська та Одеська області.

Детальніше:ФАО ЗАПРОШУЄ МАЛИХ ФЕРМЕРІВ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ НАСІННЄВОГО МАТЕРІАЛУ

В рамках проєкту «Надання експертної та технічної допомоги уряду та регіональним адміністраціям у розробці та реалізації планів відновлення» проводиться опитування бізнесу та мешканців Чернеччинської громади які виїхали з громади.

Опитування виключно для бізнесу, який здійснює/здійснював діяльність на території Чернеччинської громади, а також мешканців, які виїхали з громади просимо заповнити анкети згідно з інструкціями:

- інструкція щодо збору даних від представників бізнесу: https://cutt.ly/03x599d

- інструкція щодо збору даних від мешканців, які виїхали з громади: https://cutt.ly/X3x5Q5M

Заздалегідь вдячні. Разом до перемоги та відновлення.

Детальніше:ДО ВІДОМА ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ ТА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Чернеччинська сільська рада є одна із десяти обраних територіальних громад Сумської та Чернігівської областей, яка стала учасником проекту «Розбудова інституційної спроможності сервісу «Університет третього віку» на рівні територіальних громад, в умовах змін законодавства та стандарту соціальної адаптації», що реалізується громадською організацією «Ліга соціальних працівників України» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН.

Проект передбачає виконання громадською організацією «Ліга соціальних працівників України» низки завдань, які будуть реалізовані за п’ять етапів.

Протягом січня-лютого 2023 року експертами-соціологами громадської організації здійснено соціологічне дослідження щодо визначення потреб населення Чернеччинської сільської ради у соціальних послугах та аналіз інституційної спроможності Комунальної установи «Центр соціальних послуг» Чернеччинської сільської ради ефективно впроваджувати заходи соціальної адаптації через сервіс «Університет третього віку».

Детальніше:УДОСКОНАЛЕННЯ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Вітаємо вас, колеги!
Чи помітили ви, як щоденно зростає вплив медіаповідомлень у нашому житті? Сучасна освіта не може залишатися осторонь від інструментів критичного сприйняття інформації. Формування навичок свідомого споживання контенту, безпечної поведінки в інформаційному просторі, уміння приймати аргументовані рішення на основі аналізу інформації є надзвичайно важливим у сучасному суспільстві.
📢Тому команда проєкту IREX «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» спільно з АУП запрошують активних вчителів долучитися до великої медіаграмотної спільноти!
 
Якщо ви або ваші колеги готові застосовувати цифрові методи викладання, проводити інноваційні вправи та навчати учнів та учениць стійкості до дезінформації та маніпуляцій — запрошуємо до реєстрації у проєкті.
Хто може взяти участь у проєкті?
✔️До участі у конкурсному відборі запрошуються вчителі, які викладають історію у 8-10 класах, українську мову та літературу в 8-9 класах і мистецтво у 9 класі.
✔️IREX прийматиме заявки як від груп вчителів від одного закладу освіти (2 або більше вчителів, які викладають зазначені предмети, та керівник або заступник керівника закладу освіти, кожен з яких має заповнити заявку), так і активних вчителів, які хочуть долучитися до проєкту одноосібно.
Детальніше:ЗАПРОШУЄМО ВЧИТЕЛІВ ДО УЧАСТІ В ПРОЕКТІ

 

Чернеччинський ЦНАП один з перших в регіоні підключив послугу "присвоєння поштових адрес об'єктам нерухомого майна".

Співробітниками відділу було проведено аналіз запитуваних послуг серед мешканців громади, однією з яких  і є "присвоєння поштових адрес об'єктам нерухомого майна".

Завдяки налагодженій співпраці з ДП "ДІЯ", дана послуга відтепер буде надаватись через відділ "ЦНАП" Чернеччинської сільської ради.

Наразі система працює в тестовому режимі і вже незабаром мешканці громади зможуть скористатися нею в повному обсязі.

Детальніше:ПОСЛУГА ПРИСВОЄННЯ ПОШТОВИХ АДРЕС ВІДТЕПЕР ДОСТУПНА В ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОМУ ЦНАПі

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ