В сучасному українському суспільстві все частіше стають помітними істотні відмінності в системі цінностей та світоглядних орієнтирах - на певних територіях країни та серед окремих громадян. Через такі відмінності продукуються протилежні погляди на минуле і майбутнє української нації.
 
Саме тому, 24 вересня 2021 року в селі Хухра Чернеччинської сільської ради відбувся один з етапів Всеукраїнського семінару-тренінгу НПВ.
За програмою заходу, учасникам з усієї України були проведені оглядові екскурсії по селам Чернеччина та Хухра. В ході екскурсії значну увагу було приділено закладам освіти, а враховуючи тематику заходу, гості, в знак пам'яті героїв АТО, поклали квіти до пам’ятних дошок Євгену Руденку та Сергію Ширкову, які розташовані на фасадах місцевих шкіл.
 
На семінарі-тренінгу були присутні представники Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, а саме: заступник начальника Управління, начальник відділу у справах молоді – Ольга РЕЗНІЧЕНКО та головні спеціалісти відділу у справах молоді - Алла КОВАЛЬ та Ірина ФЕДОРОВА.
Детальніше:ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР ТРЕНІНГ НВП
 
Вже протягом кількох тижнів, філією «Климентівська дорожньо-експлуатаційна дільниця» проводиться грейдерування з подальшим підсипанням вулиць старостинських округів Чернеччинської сільської ради.
 
Вже проведено підсипання вулиць в селі Чернеччина та Пологівському старостинському окрузі. В подальшому заплановано роботи в Кардашівському та інших старостинських округах Чернеччинської громади.
 
Нагадуємо, що роботи проводяться згідно Програми економічного і соціального розвитку Чернеччинської сільської ради на 2021 рік.
 
Детальніше:ПРОВОДИТЬСЯ ПІДСИПАННЯ ВУЛИЦЬ
 
Кінотеатри, клуби, театри та інші заклади сфери культури можуть працювати, але з дотриманням карантинних вимог та обмежень.
 
В “жовтій” зоні слід обов'язково дотримуватись маскового режиму, фізичної дистанції у 1,5 м, при цьому забороняється:
- проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території, з наповненістю кінозалів або залів інших закладів кільтури понад 2/3 місць (при схемі розміщення "2 заповнені ряди - 1 порожній") або понад 50 % місць (при розміщенні у шаховому порядку); обмеження по часу роботи закладів відсутні.
 
💉 Аби карантинні умови жовтого й наступних рівнів нас не обмежували — слід вакцинуватись!
 
Якщо заклади культури хочуть працювати на повну - мають обслуговувати виключно вакцинованих, хоча б 1 дозою, або тих, хто має чинні довідки про тестування. При цьому треба мати мінімум 80% працівників також вакцинованих хоча б 1 дозою або з чинними негативними результатами тестів.
 
Для роботи в умовах жовтого рівня достатньо отримати хоча б одне щеплення та мати хоча б «жовтий» внутрішній COVID-сертифікат або тимчасово довідку 063-О, видану сімейним лікарем.
 
Також тимчасово для безперешкодного відвідування закладів культури чи будь-яких заходів дозволено мати негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген. Такий результат дійсний 72 години.
 
 
За ініціативи Офісу президента України щодо розвитку фізичної культури та спорту, популяризації соціального проєкту «#Активні парки – локації здорової України», що входить до програми президента «#Здорова Україна» 17 вересня 2021 року в селі Хухра, за участі голови громади Романа БУБЛИКА, народного депутата України Миколи ЗАДОРОЖНОГО та заступника голови Охтирської РДА Павла РОЖЕНКА, було відкрито спортивний майданчик.
 
Проєкт президента «Здорова Україна» має на меті організацію оздоровчої активності та створення умов для поліпшення тривалості життя активного населення.
Детальніше:У ЧЕРНЕЧЧИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДКРИТО МАЙДАНЧИК “АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ...

16 вересня 2021 року о 10.00 годині розпочалося засідання 9 сесії Чернеччинської сільської ради восьмого скликання, на якому головував керівник громади Роман БУБЛИК.

На розгдляд депутатів Чернеччинської громади було винесено 231 питання, серед яких питання про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Чернеччинської сільської ради на 2021 рік та перспективи розвитку на 2022-2023 роки, про затвердження мережі закладів освіти Чернеччинської сільської ради на 2021-2022 навчальний рік, про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері соціального захисту населення, багато земельних питань, питання щодо надання матеріальної допомоги та інші.

Також усі присутні ознайомилися зі звітом начальника відділу освіти Чернеччинської сільської ради Альони ЖМУРКО, яка докладно розповіла про стан дошкільної та шкільної освіти громади, означила деякі проблемні питання та обмалювала перспективи розвитку.

Детальніше:ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 9 СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Шановні працівники підприємств газової та нафтової галузі!

Щиро вітаю вас з професійним святом! Ваша діяльність – невід’ємний сегмент економічної безпеки, розвитку та процвітання держави. 

Тож я висловлюю щиру подяку всім працівникам галузі, тим хто віддав свою працю у минулому й трудиться зараз, за відданість своїй професії та звитяжну працю, та бажаю міцного здоров'я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів.

 

З повагою Чернеччинський сільський голова Роман БУБЛИК

10.09.2021 на базі Хухрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (опорний заклад освіти) та КПНЗ «Чернеччинська дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» відбулося свято, присвячене Дню фізичної культури і спорту в Україні. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності зібрало близько 100 учнів закладів освіти.

Учасників заходу привітали сільський голова Роман БУБЛИК, заступник голови районної державної адміністрації Олександр ПАНОВ, староста Хухрянського старостинського округу Михайло ЯЦЮК, начальник відділу освіти Альона ЖМУРКО.

Учні взяли участь у легкоатлетичному триборстві, волейболі, веселих стартах. Учасники були нагороджені грамотами та медалями голови Чернеччинської сільської ради.

Бажаємо усім дітям успіхів та досягнень, щоб на спортивному небосхилі України засяяли нові зірки!

Детальніше:СВЯТО ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

15 липня 2021 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив Європейського союзу у сфері охорони тваринного та рослинного світу», яким зокрема, впроваджується європейські гуманні цінності та стандарти відносно тварин та посилюється відповідальність за жорстоке поводження з ними.

Його мета – запровадити європейські цінності та стандарти щодо захисту тварин від жорстокого поводження.

Закон:

- накладає штрафи за порушення статей Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»;

Детальніше:"НІ" ЖОРСТОКОМУ ПОВОДЖЕННЮ З ТВАРИНАМИ!

 

Одним з пріоритетних напрямків співпраці Охтирського відділу поліції ГУНП України в Сумській області та Охтирського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області з особами, які опинились у конфлікті із законом та відбувають покарання, що не пов’язані з позбавленням або обмеженням волі є спільні профілактичні заходи, які передбачені Наказом Міністерства юстиції України від 29.01.2019 року №272/5 «Про затвердження Порядку здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі».

Відповідно діючого Наказу та з метою забезпечення контролю за поведінкою та способом життя осіб, міра покарання яких не пов’язана з позбавленням волі, 06.09.2021 року персоналом Охтирського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області спільно з  поліцейським офіцером Чернеччинської територіальної громади Віктором Квартою, здійснено виїзд за місцем проживання суб’єктів пробації, які проживають на території Чернеччинської об’єднаної територіальної громади. 

Під час відвідування вказаної категорії осіб перевірено умови їх проживання, проведено профілактичні бесіди щодо запобігання вчинення нових адміністративних та кримінальних правопорушень та попереджено про відповідальність за невиконання порядку та умов відбування покарання.

4 вересня жителі сіл Буймерівка, Михайленкове, Гай-Мошенка, Підлозіївка, Мошенка та Кардашівка всією великою родиною відзначали свято Кардашівського старостинського округу «Квітуй, мій краю, у вінку барвистім України!».

До початку концертної програми на гостей чекали виставки робіт умільців старостату, фотовиставка «Миттєвості минулого», шоу мильних бульбашок, безкоштовні атракціони та конкурсно-розважальна програма для дітей, аквагрим та ін.

Урочистості розпочалися зі щирих слів привітань та теплих побажань від голови Чернеччинської сільської ради Романа Бублика, начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Чернеччинської сільської ради Тетяни Барченко, старости Кардашівського старостинського округу Миколи Сердюка та директора приватного сільськогосподарського підприємства «Надія» Анатолія Кучера.

Детальніше:«КВІТУЙ, МІЙ КРАЮ, У ВІНКУ БАРВИСТІМ УКРАЇНИ!»

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ