Під час карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), строки, визначені Кодексом законів про працю, продовжуються на період його дії,

Відповідною нормою КЗпП доповнено Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 30 березня 2020 року № 540-IX.

Кодексом законів про працю України регламентовано право працівників на звернення до суду для вирішення трудових спорів. 

Детальніше: На період дії карантину строки звернення до суду за захистом порушених трудових прав продовжуються

Відповідно до розпорядження сільського голови від 22.05.2020  № 38-ОД «Про скликання двадцять третьої сесії сільської ради сьомого скликання» 04 червня 2020 року о 10.00 годині відбудеться пленарне засідання двадцять третьої сесії сільської ради сьомого скликання.

На розгляд сесії сільської ради будуть винесені питання:

1) про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Чернеччинської сільської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2020 року;

2) про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Чернеччинської сільської ради на 2020 рік та перспективи розвитку на 2021-2022 роки;

3) про внесення змін до рішення Чернеччинської сільської ради сьомого скликання від 24.12.2019 «Про сільський бюджет Чернеччинської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»;

Детальніше: СКЛИКАЄТЬСЯ СЕСІЯ ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про перехід до другого етапу послаблення карантину з 22 травня цього року (Постанова КМУ від 20 травня 2020 р. № 392)

Під час засідання Уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зокрема зазначив, що в Україні вже почалося зниження динаміки захворюваності.

Відповідно до рішення Уряду з 22 травня в тих регіонах, де епідеміологічні показники відповідають встановленим МОЗ критеріям щодо нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу (не більше 12 на 100 тисяч населення), кількості тестувань (не менше 12 на 100 тисяч населення) та наповненості ліжкомісць (не більше 50%) в лікарнях, відновлюється робота громадського транспорту. З 25 травня має бути відновлена робота метрополітену, а також дитячих садків.

«Міжобласні перевезення ми поки що не відкриваємо. Ми домовилися, що це буде на початку червня, як тільки епідеміологічна ситуація дозволить це зробити. Наголошую, лише за умов, що в усіх областях епідеміологічна ситуація буде дозволяти. При цьому будуть локальні обмеження, рішення щодо яких будуть прийматися спільно з місцевою владою, щоб не експортувати вірус по цілій країні. Це і є модель адаптивного карантину», - зазначив Прем’єр-міністр.

Детальніше: УРЯД УХВАЛИВ РІШЕННЯ ПРО ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ З 22 ТРАВНЯ

Завдяки дотриманню жителями Сумської області обмежувальних заходів, ситуація із розповсюдженням коронавірусної інфекції на Сумщині наразі є не тільки контрольованою, а й дозволяє регіону перейти до другого етапу виходу з карантину. Обласна влада вдячна всім, хто підійшов з розумінням та всією відповідальністю до цього процесу

За словами Міністра охорони здоров’я Максима СТЕПАНОВА, серед показників, що взяті до уваги під час вирішення питання щодо переходу областей до другого етапу, такі: інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення), завантаженість ліжок та охоплення тестуванням.

Станом на 22 травня 2020 року на Сумщині показник інцидентності становив 0,66 на 100 тис населення (при цільовому показникові <12 на 100 тис.), завантаженість ліжок – 3,73% (<50%), охоплення тестуванням – 16,57 (>12 на 100 тис.).

Детальніше: СУМЩИНА ГОТОВА ДО ДРУГОГО ЕТАПУ ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ

 

ГО «Сумське громадське коло» проводить анкетування для визначення гендерних потреб населення ОТГ Сумщини в рамках проекту «Гендерно чутливі ініціативи».

Мета дослідження - оцінити становище жінок та чоловіків в громаді, визначити особливі та актуальні потреби жінок та чоловіків для подальшої їх імплементації у місцевих прорграмах та ініціативах.

Анкета не містить питань про особисті дані, тому дає можливість використовувати її для формування гендерного портрету ОТГ серед яких проводиться опитування.

Детальніше: ПРОВОДИТЬСЯ АНКЕТУВАННЯ

 

Питання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та запровадженого у зв’язку із цим карантину є найбільш обговорюваними та дискусійними.

Міністерство соціальної політики України повідомило про запровадження в Україні Віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19.

У рамках цього проекту кожен українець має можливість безкоштовно отримати емоційну підтримку, психологічну допомогу та онлайн навчання під час карантину, спричиненого пандемією коронавірусу, індивідуальну консультацію від професійного психолога та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу м. Києва.

Детальніше: ВІРТУАЛЬНА ПЛАТФОРМА ЕМОЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ

Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН

Згідно з графіком, тестування відбудуться у такі дати: математика – 25 червня; українська мова і література – 30 червня; фізика – 2 липня; іспанська, німецька, французька мови – 6 липня; англійська мова – 7 липня; історія України – 9 липня; біологія – 13 липня; географія – 15 липня; хімія – 17 липня.

Поріг «склав/не склав» та результати ЗНО визначатимуться: з математики, фізики – до 16 липня; з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – до 24 липня;  з географії, хімії – до 28 липня.

Відповідно, результати ЗНО буде розміщено на інформаційних сторінках учасників: з математики, фізики – до 17 липня; з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – до 25 липня; з географії, хімії – до 29 липня.

Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання заплановано на 23 липня – 11 серпня. Результати додаткової сесії буде визначено і оголошено до 14 серпня.

Детальніше: ЗАТВЕРДЖЕНО ГРАФІК ЗНО-2020

 

Днями працівники КУ "Служба по експлуатації ОКВ та благоустрою" допомагали старостинським округам у прибиранні території. Так от в селі Чернеччина  мотокосами було скошено траву на території парку, КУ "Центр соціальних послуг", на зупинках громадського транспорту,дитячих майданчиках та біля будинку культури.

Також було обкошено узбічча доріг на Пологівського старостинського округу трактором з навісною косаркою.

Подальша робота буде продовжена відповідно до погодних умов.

Детальніше: БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЙ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Сьогодні всі українці відзначають День вишиванки - символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.Вишиванка – не просте вбрання українців!

Це символічна річ для кожного з нас, адже це є святковий одяг! В орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду.Як правило, вишиванку ми вдягаємо в святкові дні!

Сьогодні особливий день саме тому, що в кожній області, в кожному місті і містечку українці об’єднанні! Нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

Колектив Чернеччинської сільської ради, на чолі з головою Романом БУБЛИКОМ, та колектив КУ "Центр соціальних послуг" Чернеччинської сільської ради вiтає всі з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!!

Детальніше: ЗІ СВЯТОМ!

 

19 травня  за допомогою УЯР-01 розпочато ямковий ремонт доріг в селі Чернеччина.

Комунальною установою "Служба по експлуатації об’єктів комунальної власності та благоустрою" була заздалегідь закуплена бітумна емульсія та заготовлений щебінь для проведення поточного ямкового ремонту доріг по всіх населених пунктах Чернеччинської громади.

Для забезпечення технологічного зберігання бітумної емульсії на території комунальної установи облаштовано ємність об'ємом 10 м.куб, з можливістю підігріву емульсії до необхідної для роботи температури.

За сприятливих погодних умов роботи будуть продовжуватись по іншим  населеним пунктам громади.

Детальніше: РОЗПОЧАТО ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРІГ

Як вже зазначалося раніше, у всіх закладах загальної середньої освіти Чернеччинської сільської ради до 01 вересня 2020 року буде оформлений новий освітній простір для першокласників з метою втілення ідей і принципів Нової української школи.

Так у Чернеччинській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. В. Пилипенка (опорний заклад освіти) на завершальному етапі ремонт класу для першокласників. Вже замінено двері, на сучасні металопластикові, батареї, лінолеум, закуплено нові меблі. Стіни класу пофарбовані у світлі тони під колір шкільних парт та стільців, щоб не відволікати школярів від навчального процесу.

А у Чернеччинському ДНЗ наразі триває ремонт харчоблоку по системі HACCP.

Працівники навчальних закладів  прикладають максимум зусиль щоб діткам та майбутнім першокласникам було зручно, цікаво та комфортно навчатися та відпочивати в школі та садочку.

Детальніше: ОНОВЛЕННЯ ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОЇ ЗОШ ТА ДИТЯЧОГО САДОЧКА

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ