20 листопада 2020 року в головному залі КЗ "Центр культури і дозвілля" Чернеччинської сільської ради відбулося засідання 1 сесії Чернеччинської сільської ради восьмого скликання.

Розпочала засідання голова Чернеччинської CТВК Лариса Грищенко, яка проінформувала присутніх про результати і підсумки виборів депутатів сільської ради на виборах 25 жовтня 2020 року. 

Згідно поданих заяв до Чернеччинської CТВК кандидатами у депутати Черенччинської сільської ради було зареєстровано 74 чоловіка. У 8 багатомандатних виборчих округах громади отримали мандат довіри своїх виборців 22 обранці. З числа обраних депутатів 15 були депутатами минулого скликання. Після представлення новообраних депутатів голова комісії вручила їм посвідчення.

Детальніше:ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 1 СЕСІЇ ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Шановні земляки!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. У цей величний день я з гордістю говорю, що українці - це народ, який заслуговує поваги. Ми, українці, лише в єдності можемо досягти величної мети - побудови багатої, вільної й демократичної України!

Згадаймо сьогодні патріотів, які поклали на вівтар свободи й української державності своє життя!

Пам'ятаймо: у наших руках доля країни! Зробімо усе можливе для її духовного й економічного відродження!

У цей день низько вклонімось героям Небесної сотні та всім полеглим героям, які загинули на сході України. Завдяки їм ми не втратили свою державність і щодня маємо спокійно жити, ходити, дихати...

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь! Нехай буде мирним небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках! Нехай не згасає віра в щасливе майбутнє нашої країни!

Добра і тепла вам усім, мирного буття, радості й перемог!

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою

сільський голова  Роман Бублик

 

 

На виконання Законів України "Про статус депутатів місцевих рад" та "Про місцеве самоврядування в Україні" на 20 листопада 2020 року скликається перша сесія восьмого скликання Чернеччинської сільської ради.

Засідання вцідбудеться о 10 годині в приміщенні КЗ "Центр культури і дозвілля" Чернеччинської сільської ради (м.Охтирка, вул.Незалежності, 9)

Постанова Чернеччинської сільської територіальної виборчої комісії Охтирського району Сумської області від 16.11.2020 № 109 "Про скликання першої сесії Чернеччинської сільської ради восьмого скликання".

 

В України на більш високий технологічний рівень розвитку та застосування «розумних» технологій Міністерством цифрової трансформації України у партнерстві з Фондом Східна Європа в рамках реалізації швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» запущено національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.

Детальніше:ДІЯ. ЦИФРОВА ОСВІТА

Шановні аграрії Чернеччинської громади!

Від депутатського корпусу, виконавчого комітету, особисто від мене прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства.

Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею у селі долучається до важливих справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно до форм власності та господарювання.

В усі часи, як повелося з діда - прадіда, напружена сільськогосподарська праця була і залишається запорукою процвітання нашої громади, держави.

У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися МАТІНЦІ - ЗЕМЛІ і тим, для кого важка селянська праця була, є і буде сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Сьогодні багато говориться про важливість вашої праці, але дуже хочеться, щоб було ще більше конкретних дій із підтримки аграріїв.

Ви - творці багатства! Велика подяка і шана вам за жертовну працю, самовіддану любов до рідної землі. Нехай удача посміхається вам завжди і у всьому, а погода і природа допомагають у вашій роботі.

Нехай ваші зусилля завжди увінчуються вражаючими результатами, нехай засухи та зливи оминають ваші угіддя, а врожай перевищує найсміливіші задуми. Нехай ваші досягнення ростуть, немов лугові трави по весні!

Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо і в кожній родині будуть здоров'я, щастя, добро і злагода!

Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

    

З повагою

сільський голова Роман Бублик

Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року. Також протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер будуть діяти для всіх регіонів країни

Зокрема, у вихідні дні до обмежень, що передбачені у будні дні, додатково буде заборонено:  приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування; приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах; приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.

Також заборонено  приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім: торгівлі продуктами харчування в магазинах, 60% торговельної площі яких призначені для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами;

Детальніше:УРЯД ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ

Оскільки спалах COVID-19 продовжує розвиватися, ВООЗ проводить його  порівняння з грипом. Обидва викликають респіраторні захворювання, але між цими двома вірусами і тим, як вони поширюються, є важливі відмінності. Це має важливе значення для прийняття заходів охорони здоров'я громадськості для реагування на кожен вірус.

Чим схожі COVID-19 і віруси грипу?

По-перше, COVID-19 і віруси грипу мають подібну клінічну картину захворювання. Тобто вони обидва викликають респіраторне захворювання, яке представляє собою широкий спектр захворювань від безсимптомного або легкого до важкого захворювання і смерті.

По-друге, обидва віруси передаються при контакті, краплях і фомітах. В результаті ті ж заходи громадської охорони здоров'я, як гігієна рук і дотримання дихального етикету (кашель в лікоть або в одноразову серветку), є важливими діями, які все можуть попередити інфекцію.

Детальніше:COVID-19 І ВІРУСИ ГРИПУ: ВІДМІННОСТІ

Чернеччинська сільська рада нагадує працівникам та роботодавцям про необхідність легального оформлення трудових відносин шляхом укладення трудового договору.

Нелегальна трудова діяльність – це відповідальність перед законом як роботодавця, так і працівника. Відмова працівника від належного оформлення трудових відносин тягне за собою відсутність забезпечення гарантованого державою права на матеріальні виплати та соціальні послуги. Офіційне працевлаштування є запорукою гарантованої відпустки, пенсійного забезпечення, допомоги по безробіттю, обов’язкової виплати заробітної плати, оплати лікарняних – що зараз вкрай актуально у зв'язку із значним поширенням захворюваності на COVID-19. 

Упродовж жовтня Фонд соціального страхування України прийняв на оплату 14 899 листків непрацездатності, які були видані працівникам для самоізоляції від COVID-19 під медичним наглядом. Це на 55% більше, ніж у вересні цього року.

Детальніше:ОФОРМЛЕННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН ЯК ГАРАНТІЯ СОЦІАЛЬНИХ ТА СТРАХОВИХ ВИПЛАТ

Щиро вітаю з Днем української писемності та мови, святом, яке своєю глибинною духовною суттю історично звеличує нашу націю!

Корені української писемності виходять з далекого минулого, з тих часів, коли давньоруські літописці створювали описи подій давнини, що сьогодні стали дорогоцінними реліквіями історії та культури.

Шлях розвитку нашої рідної мови був нелегким, але український народ зміг її зберегти, аби сьогодні ми відчули її красу та мелодійність.

За нашу українську мову боролись, звеличували у своїх творах сини і доньки України - Тарас Шевченко, Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Леся Українка та багато інших видатних українських письменників, вірних патріотів своєї Батьківщини!

У святковий День української писемності та мови  щиро бажаю всім нам любити та берегти свою рідну мову. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом!

Зі святом вас, дорогі земляки!

Щастя вам, добра та нових здобутків на благо нашої України!

З повагою,

Чернеччинський сільський голова Роман БУБЛИК

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Ваше професійне свято - це ще одна нагода подякувати вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність. Ваш талант та відданість роботі збагачує і розвиває безцінні скарби національної культури. Саме завдяки вашим мистецьким здобуткам культура Чернеччинської громади - це краса, гордість і незмінне багатство України. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі зміни у нашому житті.

Щиро вдячний працівникам сільських будинків культури та клубних закладів, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Зичу кожному, хто за покликанням серця присвятив своє життя культурі, -  натхнення, творчих злетів і реалізації професійних амбіцій, благополуччя та злагоди у ваших родинах. Нехай ваша ініціативність, відданість роботі, мистецька та просвітницька діяльність стане рушійною силою для розвитку української національної культури!

З повагою,

Чернеччинський сільський голова Роман БУБЛИК

На сайті Центральної виборчої комісії оприлюднено інформацію та протоколи щодо виборів Чернеччинсько сільського голови та депутатів Чернеччинської сільської ради.

За офіційною інформацією Чернеччинським сільським головою обрано Бублика Романа Юрійовича, котрий набрав 89,84% голосів. Повна інформація https://cutt.ly/MgSLLZw

Депутатами Чернеччинської сільської ради обрано Гурбанова Павла Салтанахмедовича, Ріпу Ларису Станіславівну, Шейко Валентину Олександрівну, Богдана Сергія Григоровича, Кляпа Павла Мигалевича, Івченко Сергія Олександровича, Кошового Володимира Олександровича, Коломійця Володимира Івановича, Мицай Оксану Анатоліївну, Ткаченко Людмилу Миколаївну, Пелих Валентину Анатоліївну, Селегей Миколу Михайловича, Лазаренко Зою Сергіївну, Солошенка Михайла Васильовича, Бабича Анатолія Івановича, Денчика Юрія Анатолійовича, Селегей Ганну Василівну, Смілика Миколу Васильовича, Нерозю Костянтина Івановича, Петренка Олександра Івановича, Скубач Тетяну Іванівну, Черкай Ольгу Михайлівну. Повна інформація https://cutt.ly/tgSLZUg

Детальніше:ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ВИБОРІВ ПО ЧЕРНЕЧЧИНСЬКІЙ ГРОМАДІ

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ