Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: «Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди».

Опитування здійснюється у рамках моніторингу імплементації однієї із стратегічних цілей Експортної стратегії України на 2017-2021 роки щодо створення сприятливих умов, що стимулюють торгівлю та інновації для диверсифікації експорту.

Основною метою опитування є виявлення потреби бізнесу у сфері інноваційної діяльності та визначення можливостей і форм співпраці з державою в частині монетизації інновацій. Опитування триватиме включно до 12 березня 2021 року.

Пройти його можна за посиланням: http://bit.ly/2XHiB8d.

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році».

Цьогоріч звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, передбачено провести у квітні – липні та в жовтні – грудні.

У січні 2022 року будуть звільнені військові, яких було призвано в липні 2020 року (у зв’язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19).

Згідно з документом, призов громадян України на строкову військову службу буде проведено протягом квітня – червня та протягом жовтня – грудня 2021 року.

Призовні комісії розпочнуть роботу 1 квітня та 1 жовтня 2021 року відповідно. Підготовчі заходи до проведення призову будуть розпочаті з 1 березня та 1 вересня 2021 року.

Детальніше:ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ УКАЗ ПРО СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ ЧЕРГОВИХ ПРИЗОВІВ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ У...

26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, що відзначається відповідно до Указу Президента України від 26 лютого 2020 року № 58/2020

Офіс Президента України, Представництво Президента України в АР Крим, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерство культури та інформаційної політики України та ТК «ДОМ» організовують телемарафон, присвячений Дню спротиву окупації Автономної Республіки Крим та з нагоди відзначення річниці проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України, а також з метою вшанування мужності та героїзму українських громадян, які проживають на тимчасово окупованій території – в АРК та Севастополі.

Детальніше:ЗАПРОШУЄМО НА ТЕЛЕМАРАФОН ДО ДНЯ СПРОТИВУ ОКУПАЦІЇ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛЯ

Шановні громадяни!

24 лютого 2021 року з 15-00 до 17-00 години за телефоном (05446) 3-10-45 відбудеться сеанс телефонного зв’язку “Гаряча лінія” з начальником Охтирського відділу податків і зборів фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Сумській області Ольгою Сич з питань  декларування доходів громадян.

 
19 лютого проведено нараду за участю соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома Комунальної установи «Центр соціальних послуг» Чернеччинської сільської ради, під час якої підведено підсумки роботи установи за 2020 рік та обговорено питання надання соціальних послуг, відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг».
 
Інспектором ВОЗНС та заходів ЦЗ ДПРЗ-3 Управління ДСНС України у Сумській області, капітан служби ЦЗ Сергієм Педорченко проведено бесіду про дотримання правил пожежної безпеки. Поліцейський офіцер Чернеччинської громади Віталій Кучер розповів присутнім про профілактичну роботу, спрямовану на запобігання вчиненню кримінальних та інших правопорушень, учинених відносно осіб похилого віку, насамперед одиноких. Лікар КНП «Чернеччинський ЦПМСД» Руслан Михалко наголосив присутнім щодо необхідності дотримання карантинних заходів для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Всі запрошені надали вичерпні відповіді на запитання працівників.
Детальніше:НАРАДА КУ "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ"

За підтримки Міністерства культури України відбувся престижний Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «УКРАЇНА ЄДНАЄ СВІТ». Основна мета фестивалю-конкурсу – популяризація дитячо-молодіжної творчості, надання дітям та молоді можливості самовираження, творчого спілкування, виявлення нових талантів, а також знайомство з кращими зразками світової та національної культури і мистецтва. 

До складу журі увійшли актори театру та кіно: Людмила Загорська, Антоніна Хижняк, Роман Ясіновський. А головою зіркового журі була Народна артистка України, Герой України Ада Роговцева. 

Юні актори Народного молодіжного театру «Чудаки» КЗ «Центр культури і дозвілля» Чернеччинської сільської ради Івженко Степан та Івженко Віра за протоколом оцінювання 5-го Міжнародного онлайн-конкурсу «Україна єднає світ» отримали звання лауреатів ІІ ступеню в номінації «Розмовний жанр» (категорія 7-9 років). А керівник Народного молодіжного театру «Чудаки» Тетяна Анісімова нагороджена Подякою «За плідну, самовіддану працю, вагомий внесок в розвиток культури суспільства та естетичне виховання молоді».

Детальніше:"УКРАЇНА ЄДНАЄ СВІТ"

 

Щорічно 20 лютого, відзначається День Героїв Небесної Сотні. Тому сьогодні за участі тимчасово виконуючої обов’язки голови Охтирської районної державної адміністрації Наталії ОКРАЙЧЕНКО та голови Чернеччинської сільської ради Романа БУБЛИКА, на знак пам’яті Небесної сотні відбулося покладанням квітів до меморіальної стели Героїв Небесної Сотні та реквієм «Ангели Майдану» в КЗ «Центр культури і дозвілля» Чернеччинської сільської ради.

Детальніше:"АНГЕЛИ МАЙДАНУ"

20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні – як знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Сьогодні – справді особливий день. Бо разом з сумом ми переживаємо й велику гордість за тих, хто пішов на небо шляхом Небесної Сотні, даруючи нації приклад великої Мужності й Слави. Тих, для кого слова національного гімну – «Душу й тіло ми положим за нашу свободу» – стали керівництвом до дії.

Ми живемо в час Героїв, і ці Герої знаходяться серед нас. Вони захищають ідеали незалежності на сході, вони організовують допомогу нашим воякам, своєю щоденною копіткою роботою. Саме ці люди сьогодні творять історію Української держави.

Детальніше:СЛОВА ПАМ'ЯТІ ТА ВШАУВАННЯ

03 березня 2021 року о 10-00 в залі комунального закладу «Центр культури і дозвілля», за адресою: м.Охтирка, вул. Незалежності, 9  планується публічне представлення звіту про виконання бюджету Чернеччинської сільської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік та публічне представлення інформації Чернеччинською сільською радою, відділом освіти Чернеччинської сільської ради, відділом культури, туризму, молоді та спорту Чернеччинської сільської ради, фінансовим відділом Чернеччинської сільської ради, про виконання бюджетних програм, у тому числі досягнення цілей державної політики у відповідній сфері діяльності, формування та реалізацію якої забезпечує головний розпорядник бюджетних коштів сільського бюджету, у межах бюджетних програм за 2020 рік.

Детальніше:ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Відповідно до Закону України «Про професіональний розвиток працівників», Положення про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів галузі культури, минулого тижня була проведена атестація клубних та бібліотечних працівників Чернеччинської сільської ради. Основним  завданням  атестації  є оцінка професійної кваліфікації  і  ділових якостей працівника на основі об'єктивних, обґрунтованих критеріїв,  виходячи з результатів  його  роботи,  з метою визначення можливостей професійного і посадового росту.

На засіданні атестаційна комісія, під головуванням начальника відділу  культури, туризму, молоді та спорту Тетяни Барченко, розглядала атестаційні листи та матеріали про роботу працівників, які атестуються (результати професійної діяльності, творчі досягнення, участь у  конкурсах  і фестивалях,     навчання,   стажування тощо),  а  також заслуховувала  звіт самих  працівників. Також на атестацію запрошувалися старости кожного старостинського округу, які теж висловлювали свою думку щодо роботи працівників культури.

Комісією обговорені професійні якості і результати діяльності працівників культури, зроблені зауваження та надані необхідні рекомендації щодо підвищення ефективності  роботи. Проведена атестація  підвищує статус професії, стимулює працівників до збагачення свого досвіду, підвищення професійного рівня.

Детальніше:АТЕСТАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці!

Сьогодні святковий і одночасно трагічний день. 15 лютого 1989 року відбулося виведення військ з Афганістану. Понад дев’ять років контингент Радянських військ перебував на території цієї країни.

Свої вітання з цієї нагоди я, в першу чергу, адресую вам, воїнам -«афганцям», героям воєн і локальних конфліктів в інших державах. Ви завжди для всіх були та є прикладом мужності і відваги, зразком людини, для якої «ОБОВ'ЯЗОК» - це не просто слово, а норма поведінки, суть життя.

Детальніше:ПРИВІТАННЯ ВІД ГОЛОВИ ГРОМАДИ!

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ