Відділ освіти Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Височанського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ.

Височанський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад знаходиться за адресою: вул. Харківська, 40, с. Високе, Охтирського району, Сумської області.
Інформація про основні функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти.
Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Детальніше: УВАГА! КОНКУРС!

 

10 вересня 2019 року о 10.00 годині розпочалося засідання 16 сесії Чернеччинської сільської ради, яке відкрив та провів голова Роман Бублик.

На розгдляд депутатів Чернеччинської сільської ради було винесено 92 питання. Значущими були питання про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Чернеччинської сільської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року, про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернеччинської сільської  ради, про надання згоди комунальній установі «Центр соціальних послуг» Чернеччинської сільської ради на проживання у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання на загальних умовах та утримання за рахунок коштів Чернеччинської сільської ради двох жителів сільської ради, про присвоєння назви вулиці у селі Пилівка та інші земельні питання, яких було чимало, та питання щодо надання матеріальної допомоги.

Детальніше: РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСІДАННЯ 16 СЕСІЇ ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

Відповідно до ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» особи, діяльність яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням пестицидів і агрохімікатів та торгівлею ними, повинні мати допуск (посвідчення) на право роботи з такими речовинами. Тобто зазначені роботи можуть виконувати виключно працівники підприємства, які пройшли спеціальну підготовку для отримання відповідного посвідчення та медичний огляд, мають медичну книжку, та яким організатором робіт видано наряд на їх виконання, проведено інструктаж. Адже пестициди є небезпечними для здоров’я. 

На ряду з цим, слід пам’ятати, що роботи, пов’язані з виробництвом, зберіганням, транспортуванням та застосуванням агрохімікатів, пестицидів, гербіцидів віднесено до робіт з підвищеною небезпекою відповідно до п.47 «Переліку робіт з підвищеною небезпекою» затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 №15. Працівники, зайняті на таких роботах повинні щороку проходити за рахунок роботодавця спеціальне навчання і перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці та інструктажі. 

Детальніше: ВИКОНАННЯ РОБІТ ІЗ ШКІДЛИВИМИ УМОВАМИ ПРАЦІ

 

Служба безпеки України просить негайно інформувати правоохоронні органи у разі виявлення підозрілих літаючих апаратів над об'єктами критичної інфраструктури, будівлями органів влади та управління, а також у районах дислокації військових частин (складів озброєння).

Охтирський міський відділ управління СБУ в Сумській області знаходиться за адресою: місто Охтирка, вулиця Першотравнева, 20.

Телефон: +38(066)578-89-09 або +38(05446)2-22-20 (цілодобово)

 

 

4 вересня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Чернеччинської сільської ради. Засідання відкрив та провів голова громади Роман Бублик.

Членами виконавчого комітету було розглянуто та прийнято рішення з приводу низки важливих питань, зокрема щодо погодження питання навчання учнів, мешканців Чернеччинської сільської ради, в навчальних закладах Охтирської міської ради та відшкодування коштів за їх утримання, взяття сімей під соціальний  супровід, питання надання матеріальної допомоги та інші.

Детальніше: ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

1 вересня — це свято всіх школярів, вчителів, батьків. Початок нового навчального року — символічний крок тисячі учнів в країну знань, мудрості, доброти і людяності.

Це час, коли хтось вперше після веселих і тривалих літніх канікул йде до школи, а хтось починає доросле життя у вищих навчальних закладах.

Розпочинати навчальний рік святом – дуже гарна традиція.

1 та 2 вересня  у школах громади пролунав перший дзвоник для 715 школярів, серед яких 80 першокласників.

Зранку порадувало тепле сонечко і радісні та усміхнені школярі, вчителі, батьки заполонили святково прибрані шкільні подвір’я і стали на першовересневу лінійку,  аби розпочати  новий навчальний рік.

Детальніше: ПЕРШИЙ ДЗВОНИК - ДЕНЬ ЗНАНЬ, ДОБРА, НАТХНЕННЯ ТА НОВИХ ВІДКРИТТІВ

 

Відповідно до розпорядження Чернеччинського сільського голови від 30.08.2019 року № 43-ОД "Про внесення змін до розпорядження Чернеччинського сільського голови від 23.08.2019 року № 42-ОД" пленарне засідання шістнадцятої сесії сільської ради сьомого скликання провести 10 вересня 2019 року о 10.00 годині.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань провести 10 вересня 2019 року о 9.00 годині засідання постійних комісій сільської ради.

 

30 серпня 2019 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Чернеччинської сільської ради у форматі відео презентацій «Здобутки, досягнення, підсумки…».

Участь у конференції взяло близько 100 осіб, серед яких вчителі громади, за участі голови об’єднаної громади Романа Бублика, депутатів та спонсорів. 

Найщиріші, найтепліші слова вдячності працівникам культури Хухрянського СБК та маленьким артистам, які дарували прекрасний настрій та випромінювали щасливі посмішки.

Детальніше: КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

 

ДОРОГІ ШКОРЯРІ!

Щиро вітаю вас з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
 
День знань є особливим насамперед для першокласників, які за ручку з  батьками, бабусями і дідусями вперше ступають на поріг школи. А для одинадцятикласників – мірило їхньої дорослості і відповідальності перед нелегким вибором професійної стезі і самостійності у прийнятті рішень.
Детальніше: З 1 ВЕРЕСНЯ, З ДНЕМ ЗНАНЬ!

В рамках програми «Маршрути успіхів» Сумського РВ АМУ проекту «Пульс» відбувся навчальний візит до Чернеччинської громади представників об’єднаних територіальних громад Сумської  області.

Всі учасники навчального візити вже оцінили переваги реформи з децентралізації влади, однак до Чернеччинської громади приїхали переймати досвід, як до однієї з наймолодших громад Сумщини, що дійсно розвивається «не на словах, а на ділі».

Учасники заходу відвідали заклади освіти, культури, соціального захисту та охорони здоров’я. Ознайомилися з роботою комунальних установ.

Під час презентації громади її керівник Роман Бублик, -  розповів про особливості функціонування громади та основні напрямки її розвитку, про здобутки після об’єднання, організацію роботи та наголосив на досягненнях, планах і проблемах.

Детальніше: ЧЕРНЕЧЧИНСЬКА ГРОМАДА ПРИЙМАЛА ГОСТЕЙ

 

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

 

Від усього серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

 

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

Наш прапор – це символ Свободи і Незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Дивлячись на національний прапор, кожен українець – як житель великої європейської країни – відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.

Державна Незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку, культурної та економічної розбудови нашої країни. За роки Незалежності виросло покоління, для якого слова  –  свободаправо вибору,  демократичні цінності – не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та європейські перспективи і стандарти.

Детальніше: З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ