Шановні відвідувачі сайту Чернеччинської громади.

Для забезпечення його стабільної роботи на сайті громади проводяться регламентні/технічні роботи.

На часі вже відновлено та доступна лише стрічка новин.

Просимо вибачити нас, якщо це створює вам тимчасові незручності.

РОЗ'ЯСНЕННЯ СТАНОМ НА 4 БЕРЕЗНЯ

Над цим питанням ми працюємо уже тиждень, з першого дня війни. Робимо усе можливе і неможливе, аби це зробити! Вчора відбулися відповідні перемовини між країнами. І ми очікуємо, що буде можливість, щоб завезти ліки, продукти харчування, одяг, щоб забезпечити життєдіяльність на території області. Я мав розмову з Президентом України, де було проговорено можливості завезення в міста, які знаходяться в облозі, продуктів харчування, ліків.

Щодо евакуації мирного населення

Наразі є дуже високі ризики, що коли ми будемо вивозити організовані групи людей, можуть повторяться трагедії, які були в Грузії, на Луганщині, Донеччині, коли росіяни віроломно розстрілювали мирних мешканців. "Зелених коридорів" для евакуації на даний момент в області немає!

Сьогодні продовжуються обстріли і цивільних автомобілів і мирних жителів області. Російський ворог божеволіє, не знає, що робити, бо наземна операція захлинулась. Обстрілюються мирні люди, об'єкти критичної інфраструктури, житлові масиви. Це схоже на якусь паніку, агонію.

Росія не дотримується жодних норм і правил під час ведення війни! Ми працюємо активно спільно з Президентом України, урядом, моїми колегами з інших обласних адміністрацій, щоб не допустити гуманітарних катастроф у наших містах.

Працюємо з усіма громадами, з народними депутатами від Сумської області, щоб була координація роботи і гуманітарного штабу, який ми створили ще 26 лютого. Штаб налагодив роботу - збір допомоги, роботу щодо отримання гуманітарної допомоги і ми забезпечуємо усім необхідним тих, хто цього потребує.

Сьогодні надходить багато допомоги з усього світу. Вся наша команда координує діяльність міжнародної допомоги та допомоги з різних областей України. Сьогодні Сумщиною пишаються вся Україна і весь світ!

Сумщина, Харківщина, Чернігівщина першими прийняли на себе удар ворога і продовжують стримувати просування ворога вглиб країни.

Шановні мешканці Сумщини, шановна тероборона, військові! Вами пишається сьогодні увесь світ. Я щиро вдячний кожному, хто став на захист нашої землі. Кожному, хто робить все, що в його силах і трохи більше. Ми з командою працюємо 24/7 увесь останній тиждень і теж робимо усе, що можливо, і не можливо для забезпечення захисту, і безпеки.

Дмитро Живицький

Не передавайте будь-якої інформації з «адресною прив’язкою» у спілкуванні з рідними чи друзями.

Не поширюйте інформації про пересування наших захисників!

Бачите російські війська та техніку? Помітили ворожі ДРГ? Повідомте про це негайно! Для цього створено спеціальний ОФІЦІЙНИЙ чат-бот – @stop_russian_war_bot. Щоб надати відповідну інформацію ЗСУ, введіть у пошуковому вікні месенджера телеграм юзернейм @stop_russian_war_bot та розпочніть користування. Бот отримує та передає інформацію на відповідні штаби реагування.

Дотримуйтесь комендантської години! Заборона перебування громадян у встановлений період доби на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток, а також руху транспортних засобів.

У торгівельній мережі Сумської області торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі в тому числі всласного виробництва ЗАБОРОНЕНО!

Головна інформація Чернеччинської громади поширюється на сторінці громади у мережі фейсбук, сторінках старостатів, групах сіл.

 

 

На території громади, по всім старостинським округам, проводиться простійна робота з організації збору гуманітарної допомоги військовослужбовцям, теробороні, лікувальним закладам.

У школах громади, власними силами випікається хліб та роздається безкоштовно мешканцям, доставляється військослужбовцям.

У с.Чернеччина в аварійному режимі було терміново відновлено роботу млина. Всі бажаючи отримати муку звертайтесь до сільської ради.

Штаб допомоги знаходиться в кожному старостинському окрузі, шановні мешканці всі бажаючи надати допомогу звертайтесь до старостинських округів.

В Україні запроваджена нова форма сімейного виховання дітей, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей   в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин та/або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною» затверджено Порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя, який визначає механізм створення та організації діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в такій сім’ї.

Детальніше:ПАТРОНАТНА СІМ`Я – НОВА ФОРМА СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ В УКРАЇНІ

21-22 лютого в Чернеччинській громаді стартував проєкт від громадської організації «Бюро аналізу політики» за підтримки програми «MATRA» Посольства Королівства Нідерландів та управління молоді та спорту Сумської ОДА.

Наша громада стала однією з шести громад Сумської області, де представники ГО «Бюро аналізу політики» реалізує цей проєкт.

Перший тренінг був направлений на те, щоб 20 представників молодіжного середовища нашої громади (фахівці, що працюють з молоддю, молоді підприємці, вчителі та молодіжні активісти) навчилися писати проекти соціальної дії.

Слід зауважити, що проектний менеджмент – не єдина тематика тренінгів. Надалі планується провести серію тренінгів з розвитку комунікативних навичок, лідерства, адвокації, протидії пропаганді та маніпуляціям.

Детальніше:ТРЕНІНГ ДЛЯ МОЛОДІ

Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ ініціює програму економічного патріотизму, яка передбачатиме цільову підтримку окремих галузей економіки, зменшення податкового навантаження на підприємців, обмеження перевірок і створення стимулів для залучення коштів населення у бізнес та банківську систему. Про це Глава держави оголосив у зверненні до громадян

Як зазначив Президент, у той час, коли українські військові захищають країну, інші громадяни мають працювати, вкладати гроші в економіку держави, зокрема й для забезпечення фінансування армії.

«Патріот – це той, хто б’ється з ворогом за свою землю. І той, хто вкладається в неї грошима та створює на ній робочі місця. Тому ми запускаємо програму економічного патріотизму. Це додаткові стимули для локалізації нашого виробництва. Цільові програми підтримки окремих галузей», – сказав Володимир Зеленський.

Детальніше:ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ІНІЦІЮЄ ПРОГРАМУ ЕКОНОМІЧНОГО ПАТРІОТИЗМУ

Зокрема, з урахуванням обстановки, що складається поблизу українсько-російської ділянки державного кордону, та з метою посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму, в межах Охтирського, Сумського, Конотопського та Шосткинського контрольованих прикордонних районів Сумської області запроваджені додаткові тимчасові режимні обмеження (далі – обмеження) на в’їзд  і провадження робіт у смузі місцевості  (окрім території населених пунктів), яка безпосередньо прилягає до державного кордону, завширшки 500 метрів від лінії державного кордону (далі – смуга), якими заборонено:

Детальніше:У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАПРОВАДЖЕНІ ДОДАТКОВІ ТИМЧАСОВІ РЕЖИМНІ ОБМЕЖЕННЯ

У відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в селі Чернеччина, яке є структурним підрозділом Комунальної установи «Центр соціальних послуг» Чернеччинської сільської ради, проживає 27 підопічних з різних населених пунктів Чернеччинської громади.

За сприяння керівництва Чернеччинської сільської ради постійно зміцнюється матеріально-технічна база відділення, в результаті чого покращуються умови проживання підопічних та умови праці працівників.

Останнім оновленням був ремонт дев’яти житлових кімнат підопічних, а саме замінено шпалери, покриття підлоги (лінолеум) та встановлено підвісні стелі.

Сьогодні відділення стаціонарного догляду відвідали сільський голова Роман Бублик  та його заступник Олексій Гопко. Разом з керівництвом установи оглянуто кімнати та приміщення відділення, обговорено результати проведеної роботи та визначено завдання на майбутнє.

Детальніше:ПОКРАЩУЄМО УМОВИ ПРОЖИВАННЯ
 
Шановні жителі Чернеччинської громади, нагадуємо, що кожен має бути готовим до будь-яких надзвичайних ситуацій!
 
Державна служба з надзвичайних ситуацій України підготувала для вас поради, як підготуватись вдома, що має бути в аптечці та тривожній валізі, як діяти під час надзвичайних ситуацій, що робити під час сигналу "Увага всім!"
 
Детальніше:ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Своїми рішеннями щодо визнання «незалежності» окупованих районів Донецької та Луганської областей Росія порушує суверенітет і територіальну цілісність України та легалізує свої війська на Донбасі, які перебували там з 2014 року. Про це заявив Президент Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ у зверненні за підсумками засідання РНБО

«Україна однозначно кваліфікує останні дії Російської Федерації як порушення суверенітету й територіальної цілісності нашої держави. Вся відповідальність за наслідки у зв'язку зі згаданими рішеннями покладається на політичне керівництво Росії», – наголосив Глава держави.

Крім того, за його словами, визнання «незалежності» окупованих районів Донецької та Луганської областей може означати односторонній вихід Росії з Мінських домовленостей та ігнорування рішень у межах «Нормандської четвірки».

Детальніше:УКРАЇНА КВАЛІФІКУЄ ОСТАННІ ДІЇ РОСІЇ ЯК ПОРУШЕННЯ СУВЕРЕНІТЕТУ Й ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ