Міністерство охорони здоров'я України повідомляє, що пік COVID-19 в Україні прогнозується на 14-15 квітня.

“Не піддавайтеся відчуттю оманливої безпеки, і на період до 24 квітня обмежте свою мобільність, не відвідуйте закладів без нагальної потреби й обов’язково користуйтеся засобами індивідуального захисту.

Адже вже з 14-15 квітня МОЗ України прогнозує пік коронавірусної хвороби в країні. Це може призвести до фіксації масових тяжких випадків та до великої кількості летальних наслідків”, - про це під час брифінгу 4 квітня повідомив заступник Міністра охорони здоров’я України, Головний державний санітарний лікар України та керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня Віктор Ляшко.

Структуру навчального року та форми організації навчання, зокрема і під час карантину, визначає педагогічна рада закладу освіти. Відповідне роз’яснення опубліковано на сайті Міністерства освіти і науки України

«У ситуації, в якій сьогодні опинилася Україна і весь світ, ми бачимо, наскільки важлива автономія шкіл та вчителів, що прописана у новому Законі "Про повну загальну середню освіту”. Дистанційне навчання у школах відбувається по-різному. І тому саме школи повинні визначати, як вони завершать цей навчальний рік, що потрібно підтягнути та вдосконалити, на чому акцентувати увагу. Ми даємо таку можливість, адже вони краще знають свої особливості, учнів та вчителів. І стандартизований підхід до всіх тут не спрацює», – зазначила тимчасово виконуючий обов'язки Міністра освіти і науки України Любомира МАНДЗІЙ.

Детальніше: СТРУКТУРУ ТА ФОРМИ НАВЧАННЯ НА ЧАС КАРАНТИНУ ВИЗНАЧАЮТЬ ШКОЛИ: РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН

Кабінет Міністрів України 02.04.2020 року вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211, якою передбачено заборонити до 24 квітня 2020 року:

1) з 6 квітня 2020 року перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;

2) з 6 квітня 2020 року переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини;

3) перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини;

Детальніше: УВАГА! ВАЖЛИВІ ЗМІНИ!
13-17 квітня відбудеться “Антикризовий національний онлайн-EdCamp 2020: Тримай п’ять, освіто!”.
Зареєструватись на подію можна до 12:00 10 квітня за цим посиланням.
Як зазначають організатори, онлайн-конференція має на меті консолідувати зусилля педагогів, батьків та органів влади.
 
 Добрий день.
 
За перші три дні роботи я отримав тисячі звернень, скарг, пропозицій і запитань.
 
Здоров’я - найважливіше для кожного. А зараз це не просто турбота про себе та близьких, а ще й переживання на тлі пандемії.
 
Я впевнений, щоб ефективно підтримувати українців, Міністерство охорони здоров’я має бути відкритим та зрозумілим.
 
Тому зараз швидко про те, що ми вже зробили:
Детальніше: Звернення міністра охорони здоров'я Максима Степанова

Керівники/власники закладів роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської і страхової діяльності незалежно від їх підпорядкування і форми власності, мають вжити низку профілактичних та протиепідемічних заходів для недопущення виникнення та поширення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19:

Детальніше: РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

З метою озеленення території та покращення екологічного стану у Чернеччинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М.В. Пилипенка (опорний  заклад освіти) було  отримано від фонду Івана  Лозового та висаджено саджанці у вигляді абрикосової алеї.

Екологічна свідомость, вміння цінувати й любити природу рідного краю – це важливо для кожної людини, яка несе відповідальність за збереження рідної природи і в цілому життя на Землі.

 
Міністерство освіти і науки опублікувало розклад занять на телебаченні для 5-11 класів.
 
Заняття розпочнуться 6 квітня, повідомили на сайті МОН.
 
Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі міністерства або на телеканалах:
 
5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна;
6 клас – ZOOM та News One;
7 клас – ZIK;
8 клас – Індиго та УНІАН;
9 клас – Рада та UA:Культура;
10 клас – UA:Перший;

Як повідомляє Міністерство охорони здоров'я України, з нинішніх 804 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію в Україні до закладів охорони здоров’я госпіталізовано майже 50% хворих, один пацієнт підключений до апарату ШВЛ.

Про це під час брифінгу 2 квітня повідомив заступник Міністра охорони здоров’я України, Головний державний санітарний лікар України та керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня Віктор Ляшко.

“Сьогодні ми маємо 804 випадки коронавірусної хвороби, 398 осіб госпіталізовано в заклади охорони здоров’я. Решта перебуває на амбулаторному (домашньому) лікуванні. Серед госпіталізованих – 20 дітей і 26 медпрацівників. На апараті штучної вентиляції легень перебуває одна особа”, - повідомив Віктор Ляшко.

Одним із важливих протиепідемічних заходів під час карантину є обов'язкова дезінфекційна обробка. Так, вже сьогодні працівники КУ "Служба по експлуатації об'єктів комунальної власності та благоустрою" спільно з технічними працівниками старостинських округів розпочали дезінфекцію ранцевими обприскувачами об'єктів соціальної сфери та місць масового скупчення людей.

Про власну безпеку мають подбати і самі жителі громади, в першу чергу люди літнього віку. Необхідно дотримуватись загальних рекомендацій: без нагальної потреби не виходити на вулицю, користуватись антисептиками, по поверненню додому обов’язково ретельно мити руки.

Шановні мешканці!!!

Всесвітня організація охорони здоров'я визнала спалах нового коронавірусу SARS-CoV-2 пандемією (надзвичайно сильною епідемією, яка поширюється на території всієї країни, сусідніх держав та багатьох країн світу, має глобальний вплив на все суспільство і супроводжується неконтрольованим поширенням збудника, масштабними важкими захворюваннями та численними смертями людей.). Давно забуті хвороби з минулого – чорна оспа, чума, холера, тиф прийшли до кожного на поріг у вигляді нової біди, яка змушує всіх нас зупинитися та зрозуміти, що в житті кожного настали зміни, які не можливо ігнорувати. Настав час внести корективи в плани, незважаючи на важливість нового будівництва, запланованого ремонту чи придбання автомобіля.Треба зрозуміти одне – найважливішим сьогодні, як і завжди, є здоров’я та життя, як своє, так і рідних, близьких та оточуючих людей. Все інше може зачекати, бути реалізоване пізніше.

Детальніше: ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ДО МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ З ПРИВОДУ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ КОРОНАВІРУСУ

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ