Патронат над дитиною –  інноваційна послуга підтримки сімей з дітьми, які потрапили у складні життєві обставини, і передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію в сім’ї патронатного вихователя  на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих  інтересів дитини.

Патронатний вихователь – це спеціаліст, який пройшов навчання за спеціальною програмою підготовки кандидатів та на договірній основі здійснює догляд, виховання та забезпечує реалізацію тимчасово влаштованих в його сім'ю дітей, несе відповідальність за їх життя та здоров'я в період надання цим дітям послуги сімейного патронату.

Детальніше: ПОСЛУГА ПАТРОНАТНОГО ВИХОВАТЕЛЯ

Ви маєте унікальну нагоду відвідати перший в Україні майстер-клас малювання нафтою та побувати у селі Сонячне, що претендує на звання «Неймовірні села України-2020»!

24 вересня Чернеччинська об’єднана громада, що в Охтирському районі Сумщини, спільно з Сумським пресклубом пропонують вам познайомитися з життям і досягненнями однієї з найбільших сільських ОТГ Сумської області, що, за версією Фонду «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу», входить у рейтинг найкращих 200 громад України.

Ви ознайомитеся з інформацією про громаду, заплановані та вже виконані проєкти; почуєте розповіді команди, яка їх реалізує; зустрінетеся з керівниками ОТГ, НГВУ «Охтирканафтогаз», Іванівської дослідно-селекційної станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України, що працюють на території громади; поспілкуєтеся з жителями громади.

Акредитуватися на участь у престурі можна до 20 вересня за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., надавши наступну інформацію: назва ЗМІ; ПІБ учасника та його посада; номер контактного телефону, електронна адреса учасника.

Детальніше:ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ, ЗАПРОШУЄМО ВАС У ПРЕСТУР «ЧИМ ЖИВЕ МОЯ ГРОМАДА»

КЗ «Хухрянський ЗДО (ясла-садок) «Росинка» Чернеччинської сільської ради увійшов до когорти пілотних закладів дошкільної освіти України, де представлятиме Сумську область.

Заклад обраний для апробації орієнтовних критеріїв та індикаторів для самооцінювання освітніх і управлінських процесів закладів дошкільної освіти.

Днями, відділом дошкільної освіти управління роботи із закладами загальної середньої та дошкільної освіти департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України організовано дистанційну зустріч з представниками 25 пілотних закладів дошкільної освіти України, де Сумську область представляли Ольга Фільова, завідувач КЗ «Хухрянський ЗДО (ясла-садок) «Росинка» та Альона Жмурко, начальник відділу освіти Чернеччинської сільської ради.

Як зазначив Юрій Вергун, директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України, під час зустрічі «…це історична місія – взяти активну участь у апробації орієнтовних критеріїв та індикаторів для самооцінювання освітніх і управлінських процесів закладів дошкільної освіти».

Детальніше:ЗДО «РОСИНКА» ВІДІБРАНО ДО УЧАСТІ В ПІЛОТНОМУ ПРОЕКТІ

Шановні працівники нафтогазової промисловості! 


Прийміть щирі вітання від Чернеччинської сільської ради з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Від імені депутатського корпусу та себе особисто висловлюю щиру подяку всім працівникам галузі, які щоденно проявляють самовідданість і майстерність, відповідальне ставлення до своєї справи,  виконуючи свої професійні обов’язки. Нехай робота дарує вам лише радість і успіх, робочі будні будуть спокійними і щасливими.

Адже завдяки вашій праці, ми маємо не тільки стабільний розвиток паливно-енергетичного комплексу держави, а й динамічний - Чернеччинської громади.

Бажаю подальших успіхів, нових здобутків та творчого натхнення! Здоров’я, процвітання та благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою,

Чернеччинський сільський голова Роман БУБЛИК

 

Розпочато роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О191103 Охтирка - Бугрувате - Сонячне на Краснокутськ.

Дорожня інфраструктура відновлюється в рамках співфінансування Чернеччинської громади та ДП «Дороги Сумщини».

Незабаром розпочняться роботи з укладання суцільного покриття протяжністю 3,8 км на під’їзді до села Бугрувате. Тендерні процедури завершено та 10 вересня підписано договір між ДП «Дороги Сумщини» з підрядною організацією ТОВ «МІШЕМ» на виконання зазначених робіт.

Загальна вартість робіт близько 25 млн. грн.

Детальніше:РОЗПОЧАТО РЕМОНТ ДОРОГИ НА БУГРУВАТЕ

Затверджено новий Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації. Новий Реєстр містить 264 позиції лікарських засобів, 85 з яких повністю безоплатні для пацієнтів. Це - на 8 лікарських засобів більше, ніж було раніше

З 264 лікарських засобів 200 передбачено для лікування серцево-судинних захворювань, 48 – для діабету ІІ типу, 15 – для бронхіальної астми та один лікарський засіб для лікування ревматичних хвороб.

У програму входять ліки як українських виробників – зараз їх 60%, так і іноземних – їх 40%, зокрема виробників з таких країн як Угорщина, Німеччина, Румунія, Польща, Швейцарія, Франція, Ізраїль, Індія.

Виконуюча обов’язки начальника відділу роботи з договорами з аптеками НСЗУ Ірина ЛІШТАБА зазначила, що пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та діабетом ІІ типу мають безперервно приймати ліки, призначені лікарем. Завдяки програмі реімбурсації є можливість отримувати потрібні ліки від держави безоплатно або з незначною доплатою. Для багатьох це - вагоме фінансове підспір'я. Адже серед тих, хто користується програмою, 61% - це люди старше 65 років. Завдяки безоплатним лікам вони можуть зменшити особисті витрати на лікування.

Детальніше:БЕЗОПЛАТНИХ «ДОСТУПНИХ ЛІКІВ» СТАЛО БІЛЬШЕ

На території Чернеччинської та Комишанської об’єднаних територіальних громад розпочались перевірки щодо дотримання роботодавцями трудового законодавства, а саме офіційного оформлення на роботу найманих працівників.

Перевірки проводяться з метою забезпечення ефективного контролю за оформленням трудових відносин, що супроводжуються інформаційно-роз’яснювальною роботою як серед суб’єктів господарювання так і найманих працівників.

Під час відвідувань суб’єкти господарювання отримують вичерпні відповіді на свої питання.

Так, 09 вересня 2020 року заходи щодо інформування про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю були проведені серед підприємців Комишанської сільської ради.

Чернеччинська сільська рада закликає роботодавців до легального працевлаштування, задля забезпечення прав та гарантій найманих працівників, дотримання вимог з охорони праці, а також карантинних заходів.

Детальніше:ОФІЦІЙНО: ОФОРМЛЮЄМО ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ!

 

Вкотре учасники художньої самодіяльності Хухрянського сільського будинку культури підтвердили свій високий професіоналізм та творчу майстерність.

Цього разу на Міжнародному багатожанрову фестивалі-конкурсі народний фольклорний колектив «Неспокійні серця» здобули найвищу нагороду- диплом лауреата І ступеня, а зразковий хореографічний колектив «Карамельки» отримали диплом лауреата ІІ ступеня.

Вітаємо наших переможців!

Детальніше:ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» передбачено, що всі власники невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв) або їх спадкоємці мають оформити право власності на них до 1 січня 2025 року.

У разі невиконання цієї вимоги вважатиметься, що власники земельних часток (паїв) автоматично відмовилися від права на них. Оскільки після спливу зазначеного терміну невитребувана земельна частка (пай) передається у комунальну власність територіальної громади, на території якої вона розташована, у порядку визнання майна безхазяйним.

Нерозподіленою земельною ділянкою є земельна ділянка, яка відповідно до проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) увійшла до площі земель, що підлягають розподілу, але відповідно до протоколу про розподіл земельних ділянок не була виділена власнику земельної частки (паю).

Невитребуваною є земельна частка (пай), на яку не отримано документа, що посвідчує право на неї, або земельна частка (пай), право на яку посвідчено відповідно до законодавства, але яка не була виділення в натурі (на місцевості).

Детальніше:ВЛАСНИКИ ПАЇВ МАЮТЬ ЗАРЕЄСТРУВАТИ ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА НИХ ДО 1 СІЧНЯ 2025 РОКУ

 

Чернеччинська сільська рада забезпечує системне фінансування підвезення здобувачів освіти і педагогічних працівників до закладів освіти та у зворотному напрямку.

Адже доступність освіти тісно пов’язана з можливостями регулярного, безоплатного, стабільного і безпечного підвозу дітей до місць навчання.

За закладами освіти Чернеччинської сільської ради закріплено 8 транспортних одиниць, підвезення здійснюється досвідченими водіями, які мають стаж керування транспортним засобом не менш як п'ять років, та компетентними вихователями для супроводу дітей.

За шкільними маршрутами сільською радою систематично проводиться розчищення та обкіс узбіччя від трави та гілок, виконання ямкового та поточного ремонту на автомобільних шляхах сполучення Чернеччинської сільської ради для забезпечення якісного підвезення учасників освітнього процесу до закладів освіти.

Детальніше:У ГРОМАДІ ЗАБЕЗПЕЧЕНО БЕЗПЕЧНЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

Відповідно до пункту 10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Чернеччинської сільської ради сьомого скликання та розпорядження Чернеччинського сільського голови від 04.09.2020 № 59-ОД «Про скликання двадцять шостої сесії сільської ради сьомого скликання» 17 вересня 2020 року о 10.00 годині відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії сільської ради сьомого скликання.

На розгляд сесії сільської ради будуть винесені питання:

1) про внесення змін до рішення Чернеччинської сільської ради сьомого скликання від 24.12.2019 «Про бюджет Чернеччинської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»;

2) про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Чернеччинської сільської ради на 2020 рік та перспективи розвитку на 2021-2022 роки;

Детальніше:СКЛИКАЄТЬСЯ СЕСІЯ ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ