Ураховуючи виклики сьогодення, реформи загальної середньої освіти, відповідно до концепції «Нова українська школа» одною із ключових компетентностей є вільне володіння державною мовою та здатність спілкуватися іноземними мовами.

Тому головним завданням перед школою має стати досягнення результатів у формуванні філологічних компетентностей школярів, що дозволить старшокласникам у майбутньому ефективно реалізувати себе в професійній та інших сферах життєдіяльності.

З цією метою, одними з перших у Сумській області, з 01 вересня 2020 року в Чернеччинській загальноосвітній школі I-III ступенів імені Героя Радянського Союзу М.В. Пилипенка (опорний заклад освіти) у 5 класі запроваджено вивчення другої іноземної мови, зокрема польської.

Сподіваємося, випускники закладу освіти у подальшому зможуть використати здобуті знання, вміння та навички не лише у своєму близькому оточенні, а й за межами школи, регіону, України, на міжнародному рівні під час дипломатичних перемовин, у роботі регіональних студій, у міністерствах та відомствах.

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ