24 вересня Чернеччинська об’єднана територіальна громада спільно з Сумським пресклубом провела престур «Чим живе моя громада» для журналістів Сумської, Харківської та Полтавської областей.

На прес-конференції з головою громади  Романом Бубликом журналісти ознайомилися зі здобутками громади та перспективними планами на її майбутнє.

У ході оглядової екскурсії Бугруватським нафтородивищем учасники престуру поспілкувалися з заступником начальника НГВУ «Охтирканафтогаз» з фінансів Олександром Макаренком, головним технологом НГВУ Ігорем Рубаном та начальником цеху Андрієм Боговіченком.

Далі журналісти відвідали село Бугрувате, яке вразило гостей розвиненою інфраструктурою, народними талантами та прекрасними краєвидами. Також саме у Бугруватому гості мали унікальну нагоду взяти участь у першому в Україні майстер-класі малювання нафтою «Чорне золото».

Село Сонячне вразило гостей своєю цікавою історією, надзвичайними  людьми та діяльністю Іванівської дослідно-селекційної станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України. Оглядова екскурсія селом, відвідування закладів соціальної інфраструктури та презентація проєкту-заявки «Сонячна лаванда» на участь у конкурсі «Неймовірні села України 2020» справила на журналістів незабутнє враження.

25 1 1  25 1 2

\25 1 3  25 1 4

25 1 5  25 1 6

25 1 7  25 1 8

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ