Створення умов для забезпечення рівного доступу до освіти – один із пріоритетів роботи Чернеччинської сільської ради

Інклюзивне навчання — система освітніх послуг, що базується на принципах недискримінації, врахуванні багатоманітності людини, ефективного залучення та включення до освітнього процесу всіх його учасників.

У 2020-2021 навчальному році за заявами батьків інклюзивним навчанням у закладах дошкільної освіти охоплено 4 дитини, а у закладах загальної середньої освіти – 9 дітей, у штатний розпис закладів освіти Чернеччинської сільської ради додатково введено 5 ставок асистентів вихователів або вчителів. За кошти сільського бюджету у всіх закладах освіти Чернеччинської ОТГ створено простір розвантаження, у опорних закладах освіти облаштовано сенсорні кімнати, закуплено дидактичні матеріали. Для дітей проводяться заняття з дефектологом, логопедом, практичним психологом, соціальними педагогами, реабілітологом.

Щочетверга відділом освіти організовано виїзд дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у інклюзивних класах або групах, до КЗ «Інклюзивно - ресурсний центр» Грунської сільської ради. Чернеччинська сільська рада з 2018 року виділяє кошти з місцевого бюджету аби діти Чернеччинської ОТГ отримували послуги, що надає КЗ «Інклюзивно- ресурсний центр» Грунської сільської ради.

24 1  24 2

24 3  24 5

24 7  24 8

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ