Чернеччинська сільська рада забезпечує системне фінансування підвезення здобувачів освіти і педагогічних працівників до закладів освіти та у зворотному напрямку.

Адже доступність освіти тісно пов’язана з можливостями регулярного, безоплатного, стабільного і безпечного підвозу дітей до місць навчання.

За закладами освіти Чернеччинської сільської ради закріплено 8 транспортних одиниць, підвезення здійснюється досвідченими водіями, які мають стаж керування транспортним засобом не менш як п'ять років, та компетентними вихователями для супроводу дітей.

За шкільними маршрутами сільською радою систематично проводиться розчищення та обкіс узбіччя від трави та гілок, виконання ямкового та поточного ремонту на автомобільних шляхах сполучення Чернеччинської сільської ради для забезпечення якісного підвезення учасників освітнього процесу до закладів освіти.

З метою дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19) забезпечено: проведення дезінфекційних заходів салонів шкільних автобусів, щоденний контроль за станом здоров’я водіїв, проведення температурного скринінгу, вхід до салону транспортного засобу при наявності засобів індивідуального захисту, перевезення дітей виключно у межах кількості місць для сидіння, наявність антисептичних засобів для обробки рук.

08 2  08 3  08 4

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ