Розвивається громада – стають кращими й заклади культури Чернеччинської сільської ради. Як зазначив у своєму виступі перед працівниками культури голова громади Роман Бублик, клубні та бібліотечні заклади вже зараз надають населенню сучасні та якісні послуги.

Відділ культури, туризму, молоді та спорту почав реалізовувати заходи Програми економічного і соціального розвитку Чернеччинської сільської ради, тож для Українківського та Ясенівського сільських клубів були закуплені кольорові багатофункціональні принтери, а для Сонячненського сільського будинку культури ноутбук.

Приємно, що до розробки та реалізації культурно-мистецьких заходів долучилися і творчі працівники КЗ «Охтирський РБК», які посприяли створенню концепції нового регіонального свята на території Бакирівського старостинського округу.

 

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ