Це стало відомо після підведення остаточних підсумків Всеукраїнського конкурсу проєктів для розвитку талантів дітей з сільської місцевості. Загалом на конкурс було подано 263 заявки з усіх куточків України! За результатами конкурсу відбору комісією вирішено підтримати чотири:

  • Художній гурток “Я розмалюю світ своїми фарбами” сіл Антонівка, Глинянка та Широке Вінницької області.
  • “Веселі передзвони” село Шахтарське Донецької області
  • Футбол на колишньому сміттєзвалищі у селищі Компаніївка Кіровоградської області
  • Музичний гурток “Лунай гітаро” село Бугрувате Сумської області

«Спільними зусиллями громада села вже організувала різноманітне дозвілля для молодого покоління – діти отримують знання і вміння з туризму, образотворчого мистецтва, хореографії та спорту. Проте, на жаль, не мають доступу до жодної музичної освіти. Найближчий музичний гурток від села у 17 кілометрах! Відвідувати його дітям заважає і брак коштів і незручний графік місцевого транспорту. Та у селі знайшлися люди, які і самі готові були б передавати музчні знання далі. Не вистачило їм тільки інструментів, бо можливості покласти ці витрати на батьків у селі просто немає. Тож ми вирішили забезпечити інструментами!», - прокоментовано проєктом РОЗВИТОК.ЮА!

В межах ініціативи «Лунай гітаро» передбачено проведення безкоштовних занять з навчання гри на гітарі. Здійснюється набір двох груп (по п’ять осіб) на щотижневі заняття та проводиться закупівля необхідного обладнання: 10 акустичних гітар та наборів струн.


Детальніше про результати конкурсу: https://www.future-ukr.org.ua/rezultaty-konkursu-proyektiv-dlya-rozvytku-talantiv-ditej-z-silskoyi-mistsevosti/?fbclid=IwAR3mK2uyYaTzzOi7lUkV3NLXxsw25qH6CASO4tHDuBqU5E2EgZ9cGEn46Kw

 

11 2

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ