10.01.2020 відбулася нарада для комірників та медичних працівників закладів освіти Чернеччинської сільської ради. На нараді були присутні методисти відділу освіти та працівники централізованої бухгалтерії відділу освіти Чернеччинської сільської ради, .

Було розглянуто питання організації харчування для дітей у закладах дошкільної та загальної середньої  освіти, а саме:

  • проаналізовано виконання добових норм продуктів харчування дітей у закладах освіти за ІІ півріччя 2019 року;
  • доведено до відома та виконання рішення сесії Чернеччинської сільської ради від 24 грудня 2019 року, а саме: «Про затвердження Порядку харчування  здобувачів освіти Чернеччинської сільської ради», «Про встановлення вартості харчування здобувачів освіти закладів освіти Чернеччинської сільської ради у 2020 році», та «Про затвердження Програми «Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Чернеччинської ОТГ на 2020-2022 роки»;
  • наголошено на своєчасному веденню обліку надходження та використання  продуктів харчування у відповідності до термінів їх реалізації;
  • обговорено та колегіально прийнято рішення щодо шляхів вирішення питань у період проведення процедур тендерних  закупівель продуктів харчування.

Медичним сестрам було наголошено на необхідності оновлення банку  даних дітей диспансерного обліку та дітей з особливими освітніми потребами у закладах освіти, тісній співпраці з лікарями, які проводять профілактичні огляди у закладах освіти та медичними працівниками місцевих закладів охорони здоров’я.

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ