09.01.2020  року відбулася  інформаційно-методична нарада  заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Чернеччинської сільської ради. У нараді взяли участь 12 педагогічних працівників та методисти відділу освіти Чернеччинської сільської ради Л.І. Рудь, І.О. Бездрабко. 

Учасники наради обговорили напрямки планування виховної роботи в закладах освіти на 2020 рік, опрацювали наказ Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 15.11.2019 № 716-ОД «Про виконання рішення колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації  від 29.10.2019» щодо організації виховної роботи в закладах освіти. 

Проаналізовано стан роботи закладів освіти щодо організації виховної роботи, націлено на активізацію роботи шкільних рад профілактики правопорушень та злочинності, проведенню національно-патріотичного та правового виховання, заходів з охорони дитинства. Учасники наради обговорили сучасні підходи до організації виховної роботи зі здобувачами освіти.

Опрацьовано Закон України «Про охорону дитинства» від 26 квітня 2001 року № 2402-ІІІ, обговорено  організацію оздоровлення для дітей пільгових категорій, особливості оформлення соціальних паспортів у закладах освіти за ІІ квартал 2019-2020 н.р. та надання звітних інформацій  на виконання розпоряджень  управління соціального захисту Охтирської РДА, а також про проведені благодійні акції у закладах освіти та організацію  новорічно-різдвяних свят під час зимових канікул.

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ