28 листопада 2019 року працівниками КУ «Центр соціальних послуг» Чернеччинської сільської ради продовжено проведення Акції “16 днів проти насильства” на території Сонячненського старостинського округу в приміщенні Сонячненської бібліотеки філії.

Заходи Акції проводилися з метою підвищення обізнаності населення щодо насильства в сім’ї та жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства, створення соціального простору, вільного від насильства адже найвищою цінністю будь – якої держави є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека.

Захід було проведено у форматі «круглого столу», в обговоренні питань протидії домашньому насильству взяли участь: спеціалісти сонячненського старостинського округу, провідний бібліотекар сонячненської бібліотеки філії, соціальний педагог Сонячненського НВК ЗОШ I-III ступенів, служба у справах дітей Охтирської районної державної адміністрації,

Охтирський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, ювенальна превенція сектору превенції Охтирського відділу поліції, «Клініка дружня до молоді», Охтирський міськрайонний центр зайнятості. Тема насильства стосується всіх – від дітей до людей похилого віку, тому захід проводився для представників різних вікових категорій.

Учасники заходу – жителі села, отримали інформацію з питань: що таке домашнє насильство, його види, протидії та відповідальності за його вчинення, вплив насильства на здоров’я дитини, попередження насильства в сім’ї, зайнятість, як основа соціального захисту та передумова подолання складних життєвих ситуацій.

Провідний бібліотекар сонячненської бібліотеки філії підготувала відеоролики під назвами: «Як протидіяти насильству», «Як зупинити булінг-поради для батьків», «Як боротися з булінгом- поради дітям», «Протистояння». Обговорювали питання попередження булінгу в школі та поза її межами.

Також, до Всесвітнього дня боротьби із СНІДом, було розглянуто питання ВІЛ та СНІД в сучасному світі, роз'яснено де, як і коли можно пройти тест на ВІЛ.

Всі охоче ставили запитання та отримували на них змістовні відповіді.

   

 

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ