КУ "Служба по експлуатації об'єктів комунальної власності та благоустрою" Чернеччинської сільської ради на виконання Програми економічного і соціального розвитку громади, за кошти інфраструктурної субвенції, було придбано снігоочисну машину MSR-200, яка призначена для розчищення твердого покриття від великих мас ущільненого снігу, видалення сніжних відвалів з навантаженням снігу в транспортні засоби.

На відміну від плужних – шнеко-роторна снігоочисна машина має активний робочий орган, за допомогою якого вирізує сніг із загального масиву і відкидає його убік на велику відстань. Завдяки використанню рукава є можливість використання снігоочисної машини в міських умовах. Система «відкритого» прибирання дозволяє прибирати сніг різної щільності: від сніжної «каші» до змерзлого, висотою сніжного валу до 0,7 м.

 

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ