У закладах загальної середньої освіти Чернеччинської сільської ради сьогодні, 21 листопада, відбулися  заходи до відзначення Дня Гідності та Свободи, метою проведення яких було утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні. 

У всіх закладах освіти  проведено загальношкільні лінійки, виховні години, уроки Мужності «Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій», «Сила Нескорених», «Герої не вмирають» «Небесні сини», «У нашій рідній Україні ми всі – український народ» щодо політичних та суспільних змін в українському суспільстві, теми єдності народу України та цілісності її території, відбулися зустрічі з військовослужбовцями, учасниками АТО/ООС, вшанування та покладання квітів до пам’ятників воїнам, які захищали свободу України та загинули на війнах.

 

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ