Шановні призовники та батьки призовників

Чернеччинської об’єднаної територіальної громади!

З 01 жовтня по 31 грудня 2019 року в Охтирському районі  проводиться призов громадян на строкову військову службу, відповідно до  Закону України «Про  військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 30.01.2019 №22/2019  «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році».

Термін служби в армії, згідно з законом України “Про військовий обов’язок і військову службу” для юнаків, які не мають вищої освіти, становить 18 місяців, для тих, хто має ступінь спеціаліста або магістра - 12 місяців.

Попри підвищення призовного віку до 20 років, юнаки 18-19 років мають можливість за бажанням пройти службу в армії на контрактній основі.

Явці на призовну дільницю Охтирського об’єднаного міського військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни, які народилися в період 1992 - 1999 років, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не були призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

Усі громадяни Чернеччинської об’єднаної територіальної громади, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Охтирка, вул. Гафановича, 12 у визначений для них час, із документами, що зазначені в повістці.

У випадку, якщо громадянин отримав повістку з Охтирського об’єднаного міського військового комісаріату, він зобов’язаний прибути до призовної дільниці в термін, вказаний у повістці. Неотримання повістки з будь-яких причин не є підставою для ігнорування призову на строкову військову службу.

Поважними причинами неприбуття призовників до призовної дільниці Охтирського об’єднаного міського військового комісаріату у строк, установлений військовим комісаріатом, які підтверджені відповідними документами, визначаються: перешкода стихійного характеру, хвороба призовника або інші обставини, які позбавили його можливості  особисто прибути у зазначені пункт і строк, смерть його близького родича (батьків, дружини, дитини, рідних брата, сестри, діда, баби), або близького родича його дружини.

Призовники за неявку на виклик до військового комісаріату та ухилення від призову на строкову військову службу несуть адміністративну та кримінальну відповідальність.

Тож, просимо призовників Чернеччинської об’єднаної територіальної громади проявити громадянську свідомість та прибути до Охтирського об’єднаного міського військового комісаріату для виконання свого військового обов'язку.

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ