4 жовтня, жительці села Чернеччина 24-річній Руслані Гопко, яка виросла без батьків, є особою з числа дітей, позбавлених батьківського піклування і з 2014 року перебувала на квартирному обліку для покращення житлових умов, було вручено ключі від квартири, придбаної за державний кошт.

Руслана подякувала за таку вагому підтримку від держави. Дівчина зізналася, що й досі не вірить, що у неї тепер є своя квартира, не очікувала такої допомоги від держави. Тепер, не стримуючи радості, говорить, що має гарний старт у доросле життя.

Загалом на квартирному обліку в Чернеччинській сільській раді перебуває 24 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, як такі, що потребують поліпшення житлових умов.

Нагадаємо, що минулого року, завдяки субвенції з державного бюджету, одній особі з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з Чернеччинської сільської ради також було придбано власне житло.

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ