Про внесення змін до рішення Чернеччинської сільської ради сьомого скликання від 24.12.2019 «Про бюджет Чернеччинської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Про затвердження звіту про виконання бюджету Чернеччинської сільської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік (додаток, доповідна записка)

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Чернеччинської сільської ради на 2020 рік та перспективи розвитку на 2021-2022 роки.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Чернеччинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернеччинської сільської ради на 2020-2022 роки.

Про внесення змін до Програми «Охорона здоров’я на 2018-2022 роки» Чернеччинської сільської об’єднаної територіальної громади.

Про внесення змін до Програми «Освіта Чернеччинської об’єднаної територіальної громади у 2020-2022 роках».

Про внесення змін до Програми соціального захисту населення на території Чернеччинської сільської ради на 2018-2022 роки

Про внесення змін до Програми розвитку та утримання Комунальної установи «Служба по експлуатації об’єктів комунальної власності та благоустрою» Чернеччинської сільської ради на 2019- 2022 роки

Про внесення змін до рішення Чернеччинської сільської ради восьмого скликання від 23.12.2020 «Про бюджет Чернеччинської сільської  територіальної громади на 2021 рік».

Про звіт Чернеччинського сільського голови про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами ради у 2020 році.

Про хід виконання Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Чернеччинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернеччинської сільської ради на 2020-2022 роки.

Про виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2018-2020 роки.

Про Положення про проведення конкурсу на зайняття посад керівників (директорів) комунальних закладів культурно-просвітницького призначення Чернеччинської сільської ради».

Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері освіти.

Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері дошкільної освіти.

Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері надання адміністративних послуг.

Про звіт про виконання плану роботи Чернеччинської сільської ради на 2020 рік.

Про передачу майна комунальної власності.

Про надання згоди комунальній установі «Центр соціальних послуг» Чернеччинської сільської ради на проживання у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Кириченка Віктора Андрійовича на загальних умовах, утримання його за рахунок коштів Чернеччинської сільської ради

Про надання матеріальної допомоги.

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ