31 березня о 10.00 годині відбулося засідання четвертої сесії Чернеччинської сільської ради восьмого скликання. На засіданні головував Чернеччинський сільський голова Роман БУБЛИК. На сесію було винесено 131 питання.

На початку засідання сесії декілька депутатів громади озвучили депутатські запити, з якими до них звернулися жителі старостинських округів. Всі запити депутатами підтримано одноголосно.

На розгляд сесії було винесено чимало питань, а саме питання про внесення змін Програми економічного і соціального розвитку Чернеччинської сільської ради на 2021 рік та перспективи розвитку на 2022-2023 роки, про затвердження звіту про виконання бюджету Чернеччинської сільської територіальної громади за 2020 рік, про Програму з профілактики інфекцій та інфекційного контролю, дотримання заходів із запобігання інфекціям, пов’язаним з наданням первинної медичної допомоги, у комунальному некомерційному підприємстві «Чернеччинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернеччинської сільської ради на 2021-2022 роки, про Програму забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку на території Чернеччинської сільської ради на 2021-2023 роки, про звіт про виконання плану роботи Чернеччинської сільської ради на 2020 рік, ряд земельних питань та інші.

Депутати підтримали всі винесені на розгляд сесії питання.

Також на засідання завітав військовий комісар Охтирського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Думчиков, який вручив Роману Юрійовичу подяку за плідну співпрацю та підтримку.

DSC 0887 DSC 0888

DSC 0890

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ