Нарешті після суворого локдауну клубні та бібліотечні заклади Чернеччинської сільської територіальної громади починають повертатися до звичного бурхливого життя. Змінені графіки роботи клубних установ зі зміщенням на вечірній час, відновилася робота гуртків, фітнес-кімнат та любительських клубних об’єднань, проводяться ігрові програми для дітей та молоді, вечірні дискотеки та інші розважальні заходи.

Відповідно до Плану роботи відділу культури, туризму, молоді та спорту Чернеччинської сільської ради, працівники закладів культури наразі активно готують тематичні та святкові культурно-мистецькі заходи до Дня закоханих, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня Героїв Небесної Сотні, Міжнародного жіночого дня, проводів зими тощо. Також нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236, закладам культури дозволяється приймати відвідувачів та проводити публічні заходи – за наповненості до 50% місць (розміщення з вільним місцем поруч, спереду та позаду) у залі або з розрахунку одна людина на 5 кв м.

Ми щиро запрошуємо і з нетерпінням чекаємо всіх і кожного у клубних та бібліотечних закладах Чернеччинської сільської територіальної громади. Працівники закладів готові радувати своїх відвідувачів приємними зустрічами, цікавим дозвіллям та дарувати їм найкращі емоції!

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ