23 грудня о 10.00 годині відбулася друга сесії Чернеччинської сільської ради восьмого скликання. На засіданні головував керівник громади Роман БУБЛИК. На сесію було винесено 91 питання.

На початку засідання декілька депутатів озвучили депутатські запити з хвилюючих питань, з якими до них звернулися жителі старостинських округів. Запити підтримано одноголосно.

На розгляд сесії було винесено ряд питань, а саме питання про Програму економічного і соціального розвитку Чернеччинської сільської ради на 2021 рік та перспективи розвитку на 2022-2023 роки, про бюджет Чернеччинської сільської територіальної громади на 2021 рік,  про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» на 2020-2023 роки, про затвердження положення про щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій території населених пунктів громади, вулиць та провулків, будинків бюджетної сфери та приватного сектору у Чернеччинській територіальній громаді, про створення комунальної установи «Молодіжний центр «Простір» Чернеччинської сільської ради», багато земельних питань та інші.

Депутати підтримали всі винесені на розгляд сесії питання.

Наприкінці сесії Роман Юрійович представив присутнім нового поліцейського офіцера Чернеччинської громади Віктора Кварту, який подякував за підтримку та довіру, бульш детально розповів про свої обов'язки та закликав завжди бути на зв'язку задля оперативної допомоги.

DSC 0370 

DSC 0378

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ