Шановні аграрії Чернеччинської громади!

Від депутатського корпусу, виконавчого комітету, особисто від мене прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства.

Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею у селі долучається до важливих справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно до форм власності та господарювання.

В усі часи, як повелося з діда - прадіда, напружена сільськогосподарська праця була і залишається запорукою процвітання нашої громади, держави.

У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися МАТІНЦІ - ЗЕМЛІ і тим, для кого важка селянська праця була, є і буде сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Сьогодні багато говориться про важливість вашої праці, але дуже хочеться, щоб було ще більше конкретних дій із підтримки аграріїв.

Ви - творці багатства! Велика подяка і шана вам за жертовну працю, самовіддану любов до рідної землі. Нехай удача посміхається вам завжди і у всьому, а погода і природа допомагають у вашій роботі.

Нехай ваші зусилля завжди увінчуються вражаючими результатами, нехай засухи та зливи оминають ваші угіддя, а врожай перевищує найсміливіші задуми. Нехай ваші досягнення ростуть, немов лугові трави по весні!

Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо і в кожній родині будуть здоров'я, щастя, добро і злагода!

Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

    

З повагою

сільський голова Роман Бублик

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ