Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Ваше професійне свято - це ще одна нагода подякувати вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність. Ваш талант та відданість роботі збагачує і розвиває безцінні скарби національної культури. Саме завдяки вашим мистецьким здобуткам культура Чернеччинської громади - це краса, гордість і незмінне багатство України. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі зміни у нашому житті.

Щиро вдячний працівникам сільських будинків культури та клубних закладів, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Зичу кожному, хто за покликанням серця присвятив своє життя культурі, -  натхнення, творчих злетів і реалізації професійних амбіцій, благополуччя та злагоди у ваших родинах. Нехай ваша ініціативність, відданість роботі, мистецька та просвітницька діяльність стане рушійною силою для розвитку української національної культури!

З повагою,

Чернеччинський сільський голова Роман БУБЛИК

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ