Шановні  працівники соціальної сфери!

Щиро  вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери України!

Відзначення цього свята – справедлива шана держави, громади  за вашу щоденну, не завжди помітну, але таку потрібну справу – розв’язання соціальних проблем мешканців.

Соціальна сфера зачіпає інтереси кожного, і чим вище рівень соціального захисту населення, тим більш успішним і благополучним стає суспільство в цілому.

Сьогодні соціальний працівник – це своєрідна «швидка соціальна допомога», адже тут працюють небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує їхньої допомоги, особистості. Праця соціального працівника скромна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям і любов’ю до ближнього.

Впевнений, що ви і надалі з притаманним  вам сумлінням спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання і великий практичний досвід для досягнення нової якості життя наших жителів.

У цей день хочеться висловити слова вдячності кожному з вас за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність, доброта, гуманність та щедрість повертаються до вас сторицею!

Здоров’я вам, миру, щастя і достатку!

       

 З повагою,

Чернеччинський сільський голова Роман БУБЛИК

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ