З метою вивчення стану дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти Чернеччинської сільської ради Роман Бублик відвідав Кардашівський, Хухрянський та Лутищанський округи.

«На сьогодні всі заклади забезпечені засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими та антисептичними засобами, паперовими рушниками, пірометрами тощо. З педагогічними працівниками відпрацьовано алгоритм дій у ситуаціях, що можуть виникнути під час освітнього процесу в умовах пандемії, проведено інструктажі для усіх учасників освітнього процесу», - проінформувала керівника громади начальник відділу освіти Альона Жмурко.

Для створення безпечного освітнього середовища в умовах пандемії за кошти сільського бюджету відділом освіти здійснено ряд закупівель майже на 130 тисяч гривень.

У рамках робочої поїздки Роман Юрійович привітав колективи закладів з наступаючим святом Днем працівників освіти вручив подяки та грамоти, а від народного депутата України Миколи Задорожного передав навчальним закладам додатковий запас дезінфікуючого засобу для рук та поверхонь. 

30 1    30 4 

30 5    30 6  

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ