Ви маєте унікальну нагоду відвідати перший в Україні майстер-клас малювання нафтою та побувати у селі Сонячне, що претендує на звання «Неймовірні села України-2020»!

24 вересня Чернеччинська об’єднана громада, що в Охтирському районі Сумщини, спільно з Сумським пресклубом пропонують вам познайомитися з життям і досягненнями однієї з найбільших сільських ОТГ Сумської області, що, за версією Фонду «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу», входить у рейтинг найкращих 200 громад України.

Ви ознайомитеся з інформацією про громаду, заплановані та вже виконані проєкти; почуєте розповіді команди, яка їх реалізує; зустрінетеся з керівниками ОТГ, НГВУ «Охтирканафтогаз», Іванівської дослідно-селекційної станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України, що працюють на території громади; поспілкуєтеся з жителями громади.

Акредитуватися на участь у престурі можна до 20 вересня за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., надавши наступну інформацію: назва ЗМІ; ПІБ учасника та його посада; номер контактного телефону, електронна адреса учасника.

УВАГА: кількість місць обмежена, тож поспішайте!

 

Організатори

- надають транспорт Суми-Охтирка-Суми; для інших дорожні витрати відшкодовуються за наявності квитків;

- забезпечують учасників харчуванням;

- забезпечують засобами індивідуального захисту проти COVID-19.

 

ОБОВʹЯЗКОВА УМОВА УЧАСТІ В ЗАХОДІ: кожне медіа зобов’язується підготувати за підсумками престуру щонайменше 2 (два) журналістські матеріали, які будуть опубліковані у даному ЗМІ.

 

Орієнтовна програма:

7.30 Виїзд учасників престуру, які їдуть централізовано з Сум, від пресклубу (Покровська площа,13).

Учасники з інших міст, які приїздять самостійно, мають повідомити про час свого приїзду та відʹїзду.

09:00 – 10:00 Реєстрація, ранкова кава (м.Охтирка, вул.Київська,1).

10:00 – 10:30 Прес-конференція з головою Чернеччинської сільської ради Романом Бубликом про досвід об’єднання зусиль влади та представників агропромислового господарства задля розвитку територій громади та поліпшення якості життя людей.

10.40 – 11.00 Виїзд до села Бугрувате, нафтової «столиці» району.

11.00 – 11.30 Оглядова екскурсія до нафтових верстат-качалок «Нафтовидобувна галузь та її провідна роль у розвитку регіону», спікер – Сергій Наслєдніков, керівник НГВУ «Охтирканафтогаз».

11.30 – 12.00 Огляд соціальної інфраструктури села Бугрувате. Зустріч із виконуючою обов’язки старости Бугруватського старостинського округу Юлією Таран «Сучасне село – можливості та перспективи».

12:00 – 12:40 Унікальний майстер-клас малювання нафтою з елементами інтерактиву «Чорне золото». Малювання нафтою (нафтизм) вже є популярним у деяких країнах, але в Україні цей напрям у живописі буде презентований вперше саме у селі Бугрувате.

12.40 – 13.00 Вручення сувенірної продукції учасникам заходу, презентація туристичного потенціалу громади, кава-брейк на природі.

13:00 – 13:10 Виїзд до села Сонячне.

13.10 – 13.40 Оглядова екскурсія селом, відвідання закладів соціальної інфраструктури, презентація проєкту-заявки «Сонячна лаванда» на участь у конкурсі «Неймовірні села України 2020». Спікер – Віталій Лазаренко, виконуючий обов’язки старости Сонячненського старостинського округу.

13.40 – 14.20 Візит до музею Іванівської дослідно-селекційної станції, ознайомлення з історією села Сонячне, що нерозривно поєднана з відомим цукровиробником і меценатом Павлом Харитоненком, спікер – Михайло Солошенко, директор Іванівської дослідно-селекційної станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України, депутат Чернеччинської сільської ради.

14.20-15.00 Обід, виїзд до м. Охтирка.

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ