На території Чернеччинської та Комишанської об’єднаних територіальних громад розпочались перевірки щодо дотримання роботодавцями трудового законодавства, а саме офіційного оформлення на роботу найманих працівників.

Перевірки проводяться з метою забезпечення ефективного контролю за оформленням трудових відносин, що супроводжуються інформаційно-роз’яснювальною роботою як серед суб’єктів господарювання так і найманих працівників.

Під час відвідувань суб’єкти господарювання отримують вичерпні відповіді на свої питання.

Так, 09 вересня 2020 року заходи щодо інформування про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю були проведені серед підприємців Комишанської сільської ради.

Чернеччинська сільська рада закликає роботодавців до легального працевлаштування, задля забезпечення прав та гарантій найманих працівників, дотримання вимог з охорони праці, а також карантинних заходів.

У свою чергу звертаємо увагу працівників на те, що, погоджуючись працювати неофіційно, вони втрачають соціальні гарантії, право на оплату лікарняних, на оплачувану відпустку, пенсійне забезпечення.

Для отримання консультацій та правової допомоги з питань дотримання законодавства про працю можна звертатись до відділу цивільного захисту та охорони праці Чернеччинської сільської ради за телефоном  (05446) 4-18-08 або направити звернення за адресою:42700 Сумська область м. Охтирка вул. Київська 1, E-maiI:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

10 2 1  10 2 2

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ