До Дня фізичної культури та спорту в Чернеччинській громаді проведено традиційні змагання з футболу та волейболу.

Так, 05.09.2020 у селі Підлозіївка відбулися змагання із волейболу за участю 4 команд Чернеччинської ОТГ.

За результатами запеклих протистоянь маємо дежавю із зимового волейбольного змагання. Адже знову команда із Сонячного перемогла у всіх трьох іграх та зайняла перше місце. Друге місце у команди з села Бугрувате, третє - у господарів поля - волейболістів Підлозіївки, четверте місце за командою із Литовки.

В.о. старости Кардашівського старостинського округу Микола Сердюк привітав всіх учасників змагання з чудовою грою та вручив їм пам'ятні відзнаки й подарунки.

Сьогодні, на новому футбольному полі у селі Пологи відбувся традиційний турнір з міні-футболу між 4-ма командами, присвячений Дню фізичної культури та спорту.

Зазначимо, що команда відома нам як "Гвардієць", змінила назву на "Стара Мельниця" і у першій грі перемогла "Таксі 777" - 2:0. Хухрянська "Нива", ведучи в рахунку в 2 м’ячі, все ж таки не втримала перевагу над "Бізнес Лігою" і матч закінчився рахунком 2:2. Уже у наступній грі "Бізнес Ліга" перемогла "Стару Мельницю" 3:2. "Нива", у свою чергу, здолала "Таксі 777" - 3:0. У останньому турі "Стара Мельниця" перемогли "Ниву" - 3:0, а "Таксі 777" поступились "Бізнес Лізі" - 3:4.

У підсумку "Бізнес Ліга" здобула перехідний кубок, друге місце у команди "Стара Мельниця", третє місце посіли футболісти "Ниви".

Приємно відзначити, що підтримати команду із Хухри приїхав депутат Чернеччинської сільської ради Анатолій Бабич. Він подякував учасникам турніру за надзвичайно цікаву гру та вручив медалі переможцям й призерам.

06 1  06 2

06 3  06 4

 

6 2    6 3

 6 4   6 5

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ