За ініціативи Романа БУБЛИКА Чернеччинська громада приєдналася до Європейської ініціативи «Угоди Мерів щодо Клімату та Енергії».

Взявши на себе зобов’язання скоротити викиди CO2 (та, можливо інші парникові гази) на своїй території, принаймні, до 30% до 2030 року, а саме, завдяки підвищенню енергоефективності та росту використання відновлювальних джерел енергії. Підвищити стійкість до змін клімату шляхом адаптації.

У рамках цієї співпраці на минулому тижні представники громади взяли участь навчальному тренінгу з розробки Планів дій зі сталого енергетичного розвитку і клімату (ПДСЕРК), що відбувся в м. Миргород.

Під час дводенного тренінгу 10 представників Підписантів з малих міст та об'єднаних територіальних громад - Боярка, Хорол, Карлівка, Куп'янськ, Михайлівська, Чернеччинська, Тетіївська, Баришівський і Омельницька ОТО отримали практичні навички з розробки Плану дій зі сталого енергетичного розвитку і клімату, розробили заходи для своїх міст по мітігаціі і адаптації до кліматичних змін.

Тренінг був проведений в рамках регіонального проекту "Угода Мерів - Схід", який фінансується Європейським Союзом. Організатором заходу виступає Офіс Угоди мерів Схід.

98 3  98 2

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ