Дорогі випускники!
 
Ось і настав, мабуть, один із найважливіших днів у вашому житті — час отримання документів про закінчення навчання. Ви переходите в доросле життя. Ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його…
 
Сьогодні ви залишаєте рідну школу, і все, що вас чекає у дорослому житті, тепер залежить тільки від вас. Тут вас навчили бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними. Навчили дружити, відстоювати свою думку, тобто дали основу того, без чого неможливо стати справжньою Людиною з великої літери! Побажаю вам не розгубити все це, а примножувати, виховувати в собі найкращі якості.Сподіваюся, що ви зробите правильний вибір і станете на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію, обійти усі перешкоди. Нехай ваші мрії здійсняться! Удачі та успіхів вам, нехай на складному, але дуже цікавому життєвому шляху!
 
З повагою
голова громади                                                                       Роман БУБЛИК

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ