Літо у розпалі!

Протягом дня у дитячому садочку можна зробити стільки цікавих і веселих речей, а можна разом із дорослими придумати ще й безліч класних розваг. Саме сьогодні, 22 липня 2020 року, у вихованців групи «Ромашка» КЗ «Хухрянський ЗДО (ясла-садок) «Росинка» було надзвичайно відповідальне і важливе завдання -  якомога найдальше прогнати  Коронавірус.

Вирушивши в захоплюючу подорож разом з Інною Мартишко (музичною керівницею) діти подолали безліч перешкод, не забуваючи при цьому дотримуватись правил дистанціювання. За допомогою чарівної Вітамінки (Ніни Дмитрюк, сестри медична старшої)  малята в ігровій формі закріпили правила противірусної гігієни, інформацію про користь вітамінів та свіжого повітря для зміцнення імунітету.

А злого Коронавіруса (Віру Баранник, вихователя) швидко і вправно перемогли за допомогою антисептика та мильних бульбашок. І хоч, як йому не хотілося  залишитися, але діти прогнали Коронавірус  аж за межі дитячого садочка. 

В нагороду малята отримали величезний кошик із смачними та корисними  фруктами.

IMG 0066 IMG 0063

 IMG 0062

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ