Проводиться набор студентів на 2020/21 навчальний рік за денною та заочною формами навчання до Національної академії статистики, обліку та аудиту ( далі – НАСОА , Академія ) на 2020/21 навчальний рік.
 
HACOA здійснює підготовку фахівців на бакалаврському, магістерському, освітньо - науковому та науковому рівнях вищої освіти. Підготовка фахівців ступенів бакалавр та магістр здійснюється за освітніми програмами «Прикладна статистика та бізнес - аналітика», «Офіційна статистика», « Цифрова економіка » , « Фінанси , банківська справа страхування » , « Облік , аудит та оподаткування » , « Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності » , « Публічне управління та адміністрування » денної та заочної форми навчання.
 
У НАСОА запроваджено програму паралельного навчання з провідними польськими закладами вищої освіти, після закінчення якої випускники отримують два дипломи – HACОА та одного з польських університетів.
 
У структурі академії також функціонує Коледж бізнесу та аналітики НАСОА, який готує фахівців ступеня фаховий молодший бакалавр на базі 9 та 11 класів за відповідними освітніми програмами.
 
Серед столичних ВНЗ економічного профілю НАСОА вирізняється досить помірною і вигідною ціною навчання. При Академії є гуртожиток для забезпечення проживання студентів з інших міст.
 
Випускники НАСОА працюють у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, міністерстві фінансів, Державній фіскальній службі, Національному банку, Приватбанку, Укргазбанку, Ощадбанку, інших банках, аудиторських компаніях тощо. Випускники академії не мають проблем із працевлаштуванням .

Інформація про спеціальності, форми та вартість навчання, терміни подачі документів розміщена на сайтах НАСОА – www.nasoa.edu.ua та ГУССО www.sumy.ukrstat.gov.ua.
 
Інформаційні матеріали можна отримати в Академії:
Контактні телефони в НАСОА : Черушева Галина Борисівна ( зав . відділу профорієнтаційної роботи ) – (044) 484-47-73 , ( 099 ) 639-66-43;
Музиченко Марія Володимирівна ( зав . приймальної комісії ) - (044) 484-47-78 , ( 096 ) 742-97-73 .

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ