Питання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та запровадженого у зв’язку із цим карантину є найбільш обговорюваними та дискусійними.

Міністерство соціальної політики України повідомило про запровадження в Україні Віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19.

У рамках цього проекту кожен українець має можливість безкоштовно отримати емоційну підтримку, психологічну допомогу та онлайн навчання під час карантину, спричиненого пандемією коронавірусу, індивідуальну консультацію від професійного психолога та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу м. Києва.

На головній сторінці веб-розділу Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації веб-порталу місцевих органів виконавчої влади Сумської області та офіційній сторінці Facebook Департаменту розміщено інформацію з відповідним посиланням.

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ