Сьогодні всі українці відзначають День вишиванки - символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.Вишиванка – не просте вбрання українців!

Це символічна річ для кожного з нас, адже це є святковий одяг! В орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду.Як правило, вишиванку ми вдягаємо в святкові дні!

Сьогодні особливий день саме тому, що в кожній області, в кожному місті і містечку українці об’єднанні! Нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

Колектив Чернеччинської сільської ради, на чолі з головою Романом БУБЛИКОМ, та колектив КУ "Центр соціальних послуг" Чернеччинської сільської ради вiтає всі з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!!

 DSC 0020 
DSC 0125

 

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ