3 січня, розпочалася реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання, вона тривала до 24 січня

Участь у тестуванні не є обов`язковою, але допомагає учасникам краще підготуватися до реального ЗНО. У зв’язку з карантином терміни проведення перенесено на 4 квітня (українська мова та література) та 11 квітня (інші предмети). Всі бажаючі одинадцятикласники закладів освіти Чернеччинської сільської ради зареєструвались на пробне ЗНО-2020 через свої електронні адреси та вчасно отримали сертифікати. Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО  створені інформаційні сторінки, на яких до 27 березня буде розміщуватися інформація  про час та місце проходження з можливими змінами.

Реєстрація на ЗНО-2020  тривала з 03 лютого по 24 березня. Всі випускники закладів освіти Чернеччинської сільської ради вчасно зареєструвалися через електронну пошту та отримали сертифікати.

З метою підготовки до ЗНО  під час карантину з 17 березня на телеканалі «Рада» розпочато трансляцію курсів з підготовки до ЗНО.

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ