З 12.03.2020 по 03.04.2020 у закладах освіти Чернеччинської сільської ради запроваджений карантин у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19.

З метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції COVID-19 на території Чернеччинської сільської ради, максимально переведено здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій. У закладах освіти Чернеччинської сільської ради організовано дистанційну форму навчання.

На сайтах закладів освіти є необхідна інформація щодо організації освітнього процесу: матеріали для самостійного опрацювання по кожному класу, посилання  щодо  дистанційної форми  навчання по предметах, посилання на інтернет-ресурси та інше. 

Учні та педагоги  працюють  на веб-сервісах та освітніх платформах:  EdEra,   Be Smart,  iLearn,   Prometheus, Google-клас, «На урок» та інших. Зворотній зв'язок між усіма  учасниками освітнього процесу здійснюється в телефонному режимі та онлайн-режимі, важливу  інформацію учителі розміщують у групах  Facebook, Viber, контролюють виконання завдань учнями.

Учні та батьки інформовані щодо проведення відеозанять на телеканалах:  онлайн-уроки  на каналі СТС, щоденні трансляції уроків на каналах «Рада» та «Київ»,  каналі  YouTube  Міністерства освіти і науки.

Педагоги працюють з учнями  і це новий формат ЦІКАВОГО та ЕФЕКТИВНОГО НАВЧАННЯ!

У разі виникнення питань звертайтеся на електронну адресу відділу освіти Чернеччинської сільської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ