Дуже велике прохання до населення нашої громади та до тих, які мають підписані декларації з нашими сімейними лікарями, і до всіх, хто захворів або має перші ознаки гострого респіраторного захворювання, а особливо до тих, хто за останні два тижні відвідував країни поширення COVID-2019 та зараз повернулися додому,  будь ласка зателефонуйте своєму сімейному лікарю для того, щоб лікар Вас проінформував про подальші дії і потребі в своєчасному початку лікування. Ми маємо вже інформацію по досвіду, що пацієнти звертаються до лікарів з застудними  симптомами на 5-6 день від початку захворювання, а до цього займаються самолікуванням, яке приводить до швидких ускладнень. В умовах карантину  звертайтесь своєчасно до медичних працівників структурних підрозділів Центру вже при перших симптомах захворювання. Не нехтуйте самоізоляцією. Обмежте своїх рідних, знайомих, колег від контактів, якщо Ви самі хворі.

Наші лікарі завжди готові надати медичну допомогу. На сьогоднішній день всі медичні працівники Центру працюють в режимі підвищеної готовності. Прохання: попіклуйтесь про людей похилого віку і обмежте їх від контактів з інфекційними хворими.

Ми бажаємо всім здоров’я! Бережімо себе та своїх рідних і все буде добре!

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ