Досвід Чернеччинської громади переймали представники огранів місцевого самоврядування всіх рівнів Роменщини.

Зустріч, яку провів керівник громади Роман БУБЛИК розпочалася з огляду становлення Чернеччинської ОТГ. Роман Юрійович презентував гостям програму розвитку громади на 2020 рік та її здобутки у 2018-19 роках.  Акцентував увагу не тільки на досягненнях та планах, а й на проблемних питаннях.  Зокрема, щодо налагодження ефективного функціонування мережі бюджетних закладів, наповнення сільського бюджету. Не менш важливим питанням стало й наближення якісних послуг для мешканців громади та особливостями самоврядування.

Цікавим гостям було вивчення досвіду роботи старости. Багато запитань звучало до в.о. старости Хухрянського округу Михайла ЯЦЮКА, який детально розповів про свої повноваження, коло обов’язків в порівнянні з обов’язками сільського голови. Із позитивних зрушень відмітив що об’єднавшись, розпочались ремонти і реконструкції закладів соціальної сфери, дорожнього покриття про які раніше годі було мріяти.

Учасники візиту відвідали один з двох опорних навчальниих закладів – Хухрянську ЗОШ, Хухрянський  СБК, Гаймошенківський СК, відділення тимчасового або постійного проживання Комунальнальної установи «Центр соціальних послуг», ознайомились з роботою Комунальної установи «Служба по експлуатації об’єктів комунальної власності та благоустрою» та оглянули оновлене приміщення ЦНАПу.

 14 1 14 2

14 3 14 4

14 5 14 6

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ