Вважається, що Новий рік – це сімейне свято, яке потрібно зустрічати в колі рідних, але часто життєві обставини змінюють традиції.

Найчастіше люди похилого віку в цей день згадують не минулий рік, а все своє життя. Ми ж робимо все можливе, щоб Новий рік став для наших мешканців не підведенням риски під минулим, а наступним кроком у майбутнє. Наше свято для них – це продовження життя, в якому ще обов'язково будуть радісні й світлі дні.

Напередодні Нового року до мешканців відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КУ «Центр соціальних послуг» Чернеччинської сільської ради завітали Дід Мороз разом зі Снігуронькою з поздоровленнями та найщирішими побажаннями. Кожен мешканець відділення отримав солодкі подарунки.

Атмосфера свята сприяла підняттю настрою, посиленню впевненості і надії на світлі дні, які чекають підопічних в новому році. Адже, незважаючи на всі можливі негаразди, смак до життя тільки посилюється, і воно повинне тривати.

ftybnd  viber 2019 12 27 15 32 20

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ