21 листопада у Журавненському сільському закладі культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня гідності та свободи та День села Журавне, що відзначається разом з Храмовим святом. Присутніх привітали секретар Чернеччинської сільської ради Тетяна СКУБАЧ, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Тетяна БАРЧЕНКО, настоятель Архангело-Михайлівського храму отець Серафим.

У канві заходу переплелися історія мальовничого українського села, його жителів та творчі дарунки від аматорів Лутищенського і Українківського сільських клубів. Дивовижним експонатом, зробленим руками Василя НІКОЛЕНКА, зацікавилися всі присутні. Майстерно виконані з природних матеріалів копії сільських будівель, ферми, млина і церкви з внутрішнім оздобленням не могли не викликати захоплення.

Щиру вдячність хочемо сказати на адресу педагогів Жураненської філії Чернеччинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, завідувача сільським клубом, які зробили свято змістовним і наповненим любов’ю до кожного, творчим колективам закладів культури Лутищенського старостинського округу, що своїми талантами створили святкову і незабутню атмосферу свята.

Приємними складовими – пригощанням святковою кашею та солодощами, доповнили святковий день спонсори свята : Валентина ПЕЛИХ- ФГ «Лутищанська слобода», Анатолій КУЧЕР - ПСП «Надія», депутат Чернеччинської сільської ради Микола СМІЛИК.

 

 

 

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ