З 25 по 31 травня 2026 року в Україні проходить Національний тиждень безбар’єрності, ініційований Міністерством культури та стратегічних комунікацій України в межах реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору до 2030 року.

Мета тижня безбар’єрності – привернути увагу суспільства до важливості створення доступного середовища та рівних можливостей для всіх громадян, незалежно від віку, стану здоров’я, соціального статусу чи інших особливостей.

Безбар’єрність – це не лише про фізичну доступність будівель чи вулиць. Це також про:

  • повагу до кожної людини;
  • доступ до інформації, освіти, праці та послуг;
  • коректне та людиноцентричне спілкування;
  • створення комфортного середовища для всіх жителів громади.

Дізнатися більше про безбар’єрність можна у «Довіднику безбар’єрності» та у стандарті державної мови «Термінологія безбар’єрності» за посиланнями: https://bf.in.ua/https://mova.gov.ua/storage/app/sites/19/standarty/standart-tb-iiredakciia-sxvalena-1.pdf .

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ