Команда Чернеччинської сільської ради у партнерстві з ГО СХІД стала однією з 25 громад України, які пройшли конкурсний відбір для участі у проєкті, що реалізується Всеукраїнською асоціацією ОТГ у межах програми «Єднання для громади».
Метою проєкту є посилення співпраці між органами місцевого самоврядування та організаціями громадянського суспільства, розвиток сталих партнерств і підготовка якісних проєктів відповідно до стандартів Європейського Союзу.
Участь у проєкті відкриває для нашої громади можливості:
- пройти серію навчальних та практичних заходів;
- працювати над підготовкою проєктів розвитку громади за стандартами ЄС;
- налагодити партнерства з українськими та європейськими громадами;
- вивчати кращі практики місцевого розвитку та відновлення.
Щиро дякуємо організаторам за довіру!