Завдяки тісній співпраці виконавчого апарату, депутатів та виконуючих обов’язки сільських старост Чернеччинської сільської ради, значні кошти спрямовано на ремонти сільських закладів культури, і як результат, відремонтовані глядацькі зали, замінені двері та вікна, викладені плиткою приклубні території. У 2019 році здійснено капітальний ремонт покрівлі Хухрянського, Українківського осередків культури. Наразі продовжуються внутрішні ремонтні роботи у Хухрянському СБК, Бугруватському БК, викладається плиткою майданчик перед Чернеччинським закладом культури, відремонтовано фасад, замінено вікна та двері і буде продовжено ремонт внутрішніх приміщень у Гай Мошенському, Михайленківському клубах, заплановані роботи у Бакирівському СК.
 
Працівники культури завжди мріяли мати гідні умови для своєї праці. Нині ми впевнені – Чернеччинська громада зацікавлена в розвитку галузі, а культармійці професійністю та творчим запалом і надалі створюватимуть цікавий культурний продукт для жителів громади.
 
 
 
 

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ