У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента Українивід 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

В 2019 році День працівника соціальної сфери України припадає на 3 листопада.

Відзначення Дня працівника соціальної сфери – справедлива шана держави і подяка жителів громади за працю працівникам соціальної сфери, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла.

Працівники КУ «Центр соціальних послуг» Чернеччинської сільської ради щоденно піклуються про ветеранів війни та праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагають їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. Така повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації соціальної політики сільської ради та держави, в центрі якої є людина.

На даний час в установі функціонують 4 структурні підрозділи, а саме:

  • відділ соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді;
  • відділення по наданню комплексного соціального обслуговування;
  • відділення соціальної допомоги вдома:
  • відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.

Протягом десяти місяців 2019 року відділом соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді надано соціальні послуги 680 особам, які потрапили в складні життєві ситуації з різних причин (багатодітні, малозабезпечені, діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування та інші).

З червня поточного року розпочало свою діяльність відділення по наданню комплексного соціального обслуговування, яке надає послуги натуральної допомоги та соціальної адаптації. При відділенні функціонують пункт прийому речей бувших у вжитку, пункт прокату засобів реабілітації та Університет третього віку. На даний  час послугами пункту прокату скористалися  10 осіб. Проводять свою діяльність чотири факультети Університету третього віку: «Здоров’я¸ як спосіб життя» с. Сонячне, «Право» с. Підлозіївка, «Психологічне здоров’я в колективі» та  «Здорового способу життя» с. Чернеччина. На території всіх старостинських округів перукар відділення надає послуги на платній та безкоштовній основах. Дане відділення охопило послугами 115 осіб. Планується вподальшому розширювати перелік послуг та наближувати їх до отримувачів.

22 соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома за 10 місяців надали соціальні послуги 172 громадянам похилого віку та інвалідам на території Чернеччинської та Комишанської сільських рад. Для вчасного та якісного надання послуг соціальні робітники забезпечені велосипедами, сумками, спецодягом, взуттям, печатками та засобами гігієни. 

Відділення стаціонарного догляду стало домівкою для 27 громадян, які не здатні до самообслуговування. Працівники відділення забезпечують для них постійний сторонній догляд. Підопічні забезпечені належними умовами проживання, м’яким інвентарем одягом та взуттям літнього і зимового асортименту, збалансованим чотириразовим харчуванням.

Якщо взяти в цілому, то можна сказати, що всі відділення КУ «Центр соціальних послуг» Чернеччинської сільської ради забезпечують надання соціальних послуг від народження і до старості. Діяльність установи не була б такою плідною та якісною без постійної підтримки з боку Чернеччинської сільської ради на чолі з головою Романом БУБЛИКОМ.

Шановні працівники соціальної сфери, прийміть наші щирі привітання з нагоди професійного свята та побажання міцного здоров’я,  добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ