Не передавайте будь-якої інформації з «адресною прив’язкою» у спілкуванні з рідними чи друзями.

Не поширюйте інформації про пересування наших захисників!

Бачите російські війська та техніку? Помітили ворожі ДРГ? Повідомте про це негайно! Для цього створено спеціальний ОФІЦІЙНИЙ чат-бот – @stop_russian_war_bot. Щоб надати відповідну інформацію ЗСУ, введіть у пошуковому вікні месенджера телеграм юзернейм @stop_russian_war_bot та розпочніть користування. Бот отримує та передає інформацію на відповідні штаби реагування.

Дотримуйтесь комендантської години! Заборона перебування громадян у встановлений період доби на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток, а також руху транспортних засобів.

У торгівельній мережі Сумської області торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі в тому числі всласного виробництва ЗАБОРОНЕНО!

Головна інформація Чернеччинської громади поширюється на сторінці громади у мережі фейсбук, сторінках старостатів, групах сіл.

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ