Чернеччинською сільською радою оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб'єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Відповідно Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Чернеччинській сільській раді на 2018-2023 роки, Чернеччинська сілька рада надає фінансову допомогу суб'єктам малого підприємництва, які отримали кредити на розвиток власгого бізнесу у державних банківських установах з наступних сфер господарської діяльності: органічне сільськогосподарське виробництво, ягідництво, вівчарство, свинарство, переробка молока, виробництво продуктів харчування.

Термін подачі заяв закінчується 11 листопада 2021 року.

Заява та пакет документів подається до Комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради за адресою: м. Суми, вул. Кооперативна, 3,  телефон (0542)659117.

Засідання Місцевої конкурсної комісії сільської ради відбудеться 27 листопада 2021 року о 13-00 годині в приміщенні сільської ради.

За більш детальною інформацією та переліком документів на участь у конкурсному відборі з отримання Компенсації звертатися до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради – (0542) 659-117, або до відділу економічного розвитку, інфраструктури, проектування та регуляторної діяльності Чернеччинської сільської ради за адресою: 42700, м. Охтирка, вул.Київська,6 каб.2, тел. 4-18-08 або на електронну адресу: сЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ