Одним з пріоритетних напрямків співпраці Охтирського відділу поліції ГУНП України в Сумській області та Охтирського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області з особами, які опинились у конфлікті із законом та відбувають покарання, що не пов’язані з позбавленням або обмеженням волі є спільні профілактичні заходи, які передбачені Наказом Міністерства юстиції України від 29.01.2019 року №272/5 «Про затвердження Порядку здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі».

Відповідно діючого Наказу та з метою забезпечення контролю за поведінкою та способом життя осіб, міра покарання яких не пов’язана з позбавленням волі, 06.09.2021 року персоналом Охтирського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області спільно з  поліцейським офіцером Чернеччинської територіальної громади Віктором Квартою, здійснено виїзд за місцем проживання суб’єктів пробації, які проживають на території Чернеччинської об’єднаної територіальної громади. 

Під час відвідування вказаної категорії осіб перевірено умови їх проживання, проведено профілактичні бесіди щодо запобігання вчинення нових адміністративних та кримінальних правопорушень та попереджено про відповідальність за невиконання порядку та умов відбування покарання.

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ