Сьогодні у всіх навчальних закладах України розпочинається новий навчальний рік.
 
1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
 
Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.
 
Голова громади Роман БУБЛИК завітав сьогодні в Чернеччину, де на святковій лінійці, разом із керівництвом та представниками депутатського корпусу громади привітав першачків, яких, доречі, в цьому році чимало - 20 учнів вперше ступили на поріг рідної школи.
 
Після завершення офіційної частини свята, відбулася ще одна значна для Чернеччини та всієї громади подія - урочисте відкриття після капітального ремонту мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту!
 
Творчі колективи привітали всіх присутніх запальним танцем, а Роман Юрійович закликав учнів та жителів села приймати активну участь в спортивному житті нашої громади.
 
Нагадаємо, що за ініціативи сільського голови Романа БУБЛИКА у 2020 році наш проєкт увійшов до переліку проєктів, що було реалізовано на умовах співфінансування за кошти державного бюджету та бюджету Чернеччинської сільської ради відповідно до президентської програми «Велике Будівництво» «Спроможна школа для кращих результатів» у Сумській області. Пізніше Роман Юрійович разом із начальником відділу освіти громади Альоною ЖМУРКО та директором школи оглянули медичний кабінет з оновленими меблями та оснащенням, а також спробували в дії нову інтерактивну живу підлогу.
 
DSC 0574 DSC 0625
DSC 0630 DSC 0567
DSC 0672 DSC 0751
DSC 0794 DSC 0795
DSC 0792 DSC 0811
 

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ