На виконання Програми економічного і соціального розвитку на 2021 рік та перспективи розвитку на 2022-2023 роки та відповідно до переліку вулиць, доріг, що підлягають ремонту на території Чернеччинської громади та зметою забезпечення населених пунктів сільської ради якісним дорожнім покриттям, силами працівників КУ «Служба по експлуатації об’єктів комунальної власності та благоустрою» Чернеччинської сільської ради продовжується ремонт автомобільних доріг місцевого значення.

На тому тижні працівники комунальної установи відвідали село Сонячне (вулиця Садова), село Кудряве (вулиці Горького та Охтирська), село Веселий Гай (вулиця Вишнева) та село Вербове (в'їзд до села), де провели ремонт вулиць за допомогою установки ямкового ремонту УЯР-1, а наразі проводиться поточний ямковий ремонт вулиць в селі Бакирка.

 565 2656

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ