Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.

З нагоди Всесвітнього дня боротфьби з торгівлею людьми комунальною установою «Центр соціальних послуг» Чернеччинської сільської ради, комунальною установою «Молодіжний центр «Простір» Охтирського району Сумської області, Хухрянською ЗОШ І-ІІІ ст.. в селі Хухра для молоді проведено інформаційно- просвітницьку  вуличну акцію. 

Для проведення заходу були запрошені представники ювенальної превенції сектору превенції Охтирського відділу поліції ГУНП в Сумській області, Охтирського місцевого центру з  надання безоплатної вторинної правової допомоги, Охтирського міськрайонного центру зайнятості, Охтирського   міськрайонного відділу  філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області.

Під час заходу присутні отримали інформацію з питань протидій торгівлі людьми, використання дитячої праці. Особливу увагу було приділено аспектам безпечного працевлаштування громадян України за кордоном. У своїх виступах спеціалісти підкреслювали, що одним із дієвих механізмів протидії цьому явищу є широке інформування учнів, молоді та широких верств населення про ймовірні ризики та шляхи запобігання потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Цікавими для учасників стали  навчальні настільні ігри «Ліза та її друзі подорожують світом» та  «ANTI TRAFFICKIND», анкетування «Торгівля людьми – одна із форм злочинності», буклети  «Кожен має право на допомогу», «Підтримка постраждалих від торгівлі людьми», «Не станьте жертвою торгівців людьми! Будьте пильними!», «Людина – не товар!», листівки «Ознаки торгівлі людьми».

 viber 2021 07 30 13 32 03 940  viber 2021 07 30 13 33 14 107

 

 

42744, Сумська обл., Охтирський р-н, с. Чернеччина, вул. Заводська, 2        тел.: +380 5446 95-4-23          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА

Асоціація міст України

Асоціація ОТГ